SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie o gino

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1045

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1093
Czy to że ginekomastia stanie się niemożliwa do usunięcia farmakologicznie zależy od czasu czy może jej wielkośći?
Pytam ponieważ już od jakiegoś czasu mam gruczoły pod sutkami ale są one naprawdę bardzo bardzo małe. Mam 17 lat ważę 63kg 179 7-8% bf
i zastanawiam się nad kupnem coś w stylu ATD lub 6-bromo bo wiem że mocno obniżają estrogen. Jak bardzo szkodliwe są takie środki? i czy w moim wieku mogę wziąć coś takiego?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Na własną rękę nie polecam stosowania jakichkolwiek leków/suplementów.
Proszę skonsultować się z lekarzem.

Pozdrawiam.

Zmieniony przez - Ekspert-SFD w dniu 2013-02-27 23:24:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 798 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4213
No i co ,ze masz gruczoly ? kazdy je ma.. masz guzka bolacego na sutku czy jak ? -_-

masz kolego 17 lat i pewnie burze hormonow ;p

wejscie na to forum powinno byc najlepiej od 21 lat.. czyli mozna powiedziec ,ze powoli po mlodzienczych fazach hormonalnych... czytaja tematy,spinaja sie i potem sa problemy

Pewnosc siebie to najwieksza broń

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 647
Nie karć go od razu, bo nie ma powodu ;) Sam wiem po sobie, że odstające sutki są powodem wielu kompleksów, a mając 17 lat, przez gino (o ile rzeczywiście je ma), nie można się w pełni cieszyć z życia, bo zdejmuje człowiek koszulkę, np. na plaży i zamiast cieszyć się ładną pogodą to się tylko wkvrwia.

Ale racja, że samemu nie warto się szprycować niczym. Idź lepiej do lekarza i on będzie wiedział najlepiej czy można się tym zająć farmakologicznie, czy lepiej zabieg zrobić.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ból jąder

Następny temat

DIABETAMID na niski cukier??OPINIE!!!

WHEY premium