SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ból jąder

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1402

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 42 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 236
Witam.Mam 15,5 lat.Od kilku dni boli mnie lewe jądro.Czuję taką pełność coś w tym stylu.Czasami takie kucie w jądro jak szpileczką co jakiś czas.Dzisiaj lewe przestało zaczęło prawe.Co to może być ? Ból nie jest jakiś tam bardzo mocny.Czy to może być efekt dojrzewania.
Dodam jeszcze że kilka dni przed bólem byłem na siłowni i wyciskałem max na klatę.Może to ma coś do bólu ?
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 516 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18189
Kiedy ostatnio wystrzeliłeś? Może to ci pomoże.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 42 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 236
Codziennie raz.Pomaga ale na jakiś czas kilka godzin.Ale dziwne to jest bolało kilka dni lewe teraz na prawę się przeniosło.Jądra nie różnią się od siebie wielkościami, ani wyglądem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 42 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 236
Może to jest spowodowane dotykaniem ? dotykałem tam za jądrem kilka razy naciskałem.Patrzyłem czy nie ma jakichś guzków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Wybierz się do lek internisty niech skieruje do urologa gdzie przejdziesz badanie fizykalne oraz usg jąder.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 42 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 236
Jeszcze poczekam.Może samo przejdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 803 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5992
Nie dawno skonczylo mi sie l4 przez ten objaw co Ty masz, idz odrazu do urloga, tez to olałem i a potem bol tak byl duzy i jajo spuchniete ze nie umialem chodzic i siedziec, tez mnie bolalo lewe, bol byl taki ze mi az lewa noge paralizowalo. Skocz szybko do lekarza po antybiotyki zebys nie doczekal sie tego bolu. Juz wlasnie jestem po, przestalo bolec ale jadro nie jest takie jak bylo wczesniej, sperma tak samo jest dziwna i to przeszkadza. JUTRO DO LEKARZA !

Walnij SOGa jeśli Ci pomoglem :) --->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Przejdzie samo, przecież napisał wyraźnie.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 82 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4230
Idź do lekarz chłopie, bo może to być zapalenie najądrza, nie leczone w najgorszym przypadku usunięcie jajka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ile się czeka na rekonstrukcję ACL w Warszawie

Następny temat

Pytanie o gino

WHEY premium