SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie na temat gino.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1518

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 155 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2410
SIema mam sprawe jestem na cyklu od okolo 15 tyg wpierw szlo 250 mg testa enana w pon i 300 mg tri bulka czwartek. po 8 tyg przeszlem na 250mg enana i 100 mg deki pon i czwartek czyli 500 mg testa i 200 mg deki week. Ostatnio zauwazylem na lewym sutkiem guzka jak naciskam na klate i czasem ten sutek mnie boli a guzek jest u gory sutko bezposrednio jak konczy sie sutek. Ogolnie nie swedza mnie sutki ani nic. ale czy to moze byc poczatek gino? Mam tamoxifen zaczac brac? jak tak to jakie dawki stosowac? Mam 40 tab. Chcialem je wziasc po zakaczeniu cyklu ale chyba juz czas zaczac je brac? co o tym sadzicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 155 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2410
Biore Tamox pierwsze dwa dni 40 mg i teraz po 20 mg no i nie bola sutki z lewej strony jakby sie zmniejszalo z prawej strony tez wyczulem malutkiego guzka ale teraz dotykam i z prawej strony nic nie czuje tzn jest tak maly ze ciezko go wyczuc dopiero 4 dzien zobaczymy czy dalej bd zanikalo. A z zaczerwienieniem to nie wiem teraz nie ma a wczesniej nie zwracalem uwagi wiec nie wiem czy bylo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18454 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205553
Najpierw ankieta https://www.sfd.pl/ANKIETA__Zanim_zadasz_pytanie-t297513-s0.html 

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 155 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2410
1. WIEK: 27
2. WAGA: 84
3. WZROST: 180
4. WYMIARY:
-biceps: 43
-klatka: 116
-udo: 60
-talia: 80
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 8-9 lat z przrerwami
6. DIETA:
-białko: 230g
-węglowodany: 400g
-tłuszcz: 130g
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:
8. TRENING: biceps triceps przerwa przerwa klata biceps plecy triceps przerwa nogi barki
9. CEL CYKLU: masa bardziej sucha
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: Jestem na cyklu u gory napisalem.
11. POZIOM BF%: 10% gora 15 %
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): Mezomofrik
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: Łysy
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 110kg 8 razy
-martwy ciąg: 120 kg 10 razy gryf wypada z rak moglbym wiecej alen ie mam opasek.
-przysiad: 120 kg 8 razy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18454 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205553
Od razu daj tamox przez pierwsze 3 dni - 40 mg pozniej przez kolejne 7 dni -20 mg.
Dobrze byloby zrobic badania: estradiol,prolaktyna,progesteron
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Zrób badania, leci deka więc może to być spowodowane prolaktyną. W takim przypadku tamox nie pomoże za wiele. Jak Aleks pisał weź już teraz tamox 40 mg ed i zrób badania
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 155 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2410
Prolaktyna? tzn? Co powoduje? Ok dzieki juz lykam pierwsza tab. BRac co 12 h? I jakie koszta takich badan?


Zmieniony przez - PlayBoy_18 w dniu 2016-11-29 11:12:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Tamox możesz zjeść całą dawkę na raz. Gino może byc wywołane nadmiarem różnych hormonów, takich jak estradiol, prolaktyna. Każdy hormon zbija się innym środkiem, na estro tamox (choć ja bym wolał zastosować IA zamiast tamoxu), na prolaktynę cabaser, bromergon itp

Co do kosztów badań hormonów, to różnie, ale generalnie w labach płatne badania estradiol/test całkowity/prolaktyna to jakieś 20-25 pln za każdy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 155 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2410
Ok dzieki wielkie za pomoc ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Gino może też być progesteronowe, choć najczęściej statystycznie gino powoduje estrogen, nie prolaktyna nie progesteron zrób badania , będzie wszystko czarno na białym. Najpierw diagnoza potem leczenie.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18454 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205553
Zgadza sie najpierw diagnoza ale nie wiadomo kiesy autor pojdzie zrobic badania a tu kilka dni moze spowodowac powstanie gino i wtedy bedzie juz ciezej.
Nolva mu zbyt mocno nie zaszkodzi a przynajmniej powstrzyma ewentualny przerost

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 155 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2410
Ok dzieki. Wlasnie nie wiem kiedy znajde czas na badania. Postaram sie jak najszybciej na razie bede lykal tamoxa jak mowisz. I jeszcze pytanie. Po zakonczeniu cyklu odblok mam hcg 10 000 j.m 60 tab clomidu i tamoxifenu to co zostanie czyli z 20 tab na pewno jak najlepiej bylo by to brac?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wino + tura

Następny temat

bold a drętwienie rak

WHEY premium