SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie o METABOLIC NUTRITION SYNEDREX

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30985

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6282 Napisanych postów 76110 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755267
W jakim celu chcesz zbijać masę ciała? Kształtowanie sylwetki nie polega na zrzucaniu kg.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 656
domer
W jakim celu chcesz zbijać masę ciała? Kształtowanie sylwetki nie polega na zrzucaniu kg.

Bo już zbiłam naturalnie 8 kg ale mam lekki brzuszek: niby mam 19% tłuszczu a w brzuchu z 80 cm na bank
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 656
domer
W jakim celu chcesz zbijać masę ciała? Kształtowanie sylwetki nie polega na zrzucaniu kg.
w dodatku z 56 kg do 48 u mnie nie widać prawie żebym tyle schudła a waga pokazuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 71 Wiek 45 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 787
Potwierdzam że to nie żadna firma krzak. Wszystko zależy od tego jaki kto jest podatny na stymulanty. Staż jest tutaj najmniej istotny. Jednych bardzo klepnie inni mogą śmiało brać. Trzeba samemu spróbować . Gdzieś jednak czytałem że jest teraz nowa formuła która już tak nie klepie jak poprzednia. Ale sam nie próbowałem więc nie mam zdania.


Zmieniony przez - tzaq30 w dniu 6/24/2019 4:57:47 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 656
tzaq30
Potwierdzam że to nie żadna firma krzak. Wszystko zależy od tego jaki kto jest podatny na stymulanty. Staż jest tutaj najmniej istotny. Jednych bardzo klepnie inni mogą śmiało brać. Trzeba samemu spróbować . Gdzieś jednak czytałem że jest teraz nowa formuła która już tak nie klepie jak poprzednia. Ale sam nie próbowałem więc nie mam zdania.



Zmieniony przez - tzaq30 w dniu 6/24/2019 4:57:47 PM

Ja mam
Nowa i mega działa za mocno aż bo wymioty mnie biora
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 656
tzaq30
Potwierdzam że to nie żadna firma krzak. Wszystko zależy od tego jaki kto jest podatny na stymulanty. Staż jest tutaj najmniej istotny. Jednych bardzo klepnie inni mogą śmiało brać. Trzeba samemu spróbować . Gdzieś jednak czytałem że jest teraz nowa formuła która już tak nie klepie jak poprzednia. Ale sam nie próbowałem więc nie mam zdania.



Zmieniony przez - tzaq30 w dniu 6/24/2019 4:57:47 PM

Ja mam
Nowa i mega działa za mocno aż bo wymioty mnie biora
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedtreningówka pod SW

Następny temat

Pytania dotyczące kreatyny

WHEY premium