SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie o Cell Pumpa

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 907

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
Kupiłem Cell pumpa 665g. Po rozpoczęciu cyklu bolał mnie brzuch ale wytrzymałem i przestał po dwóch znowu zaczął mnie boleć brzuch. Brać do końca czy może odstawić?

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
sprobuj rozlozyc dawki na częstsze a mniejsze.

np. po 1 "miarce" jaka tam jest dana 4x dziennie

ja osobiscie mialem podobnie i robilem tak

pare dni 2x po 1 miarce rano i wieczór

potem dodalem trzecią miarke miedzy nimi

a potem jadłem 4-5 jakos podzielone- albo 2 naraz bo juz bylo okej

Zmieniony przez - f***master w dniu 2008-05-14 19:11:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
Ja biore przed i po treningu może od tego?

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
moze za czesto dawki.
mowie rozbij na rzadsze np.

<jesli trenujesz popoludniu >

1 miarke rano a 1 po treningu/ na noc

(1 porcja to zdaje sie były 2 miarki)
i stopniowo dodawaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Jeśli bierzesz przed i po treningu to zdecydowanie za mały odstęp czasu między porcjami robisz. Producent zaleca odstęp między porcjami ok. 8 godz(nie jestem pewien czy dokładnie tyle). Nie bierz go też na pusty żołądek. Mnie też bolał, z tym, że ja piłem rano na czczo, a jak później stosowałem go po śniadaniu i było wszystko cacy, a działanie te same

Pozdro

Zmieniony przez - Rafał_B w dniu 2008-05-14 19:57:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
dzięki wszystkim narazie nie moge soga dać ale jak bende mógł to dam.

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cp + mono - jak najlepiej?

Następny temat

Przeciwutleniacze przy NO-buzerach?

WHEY premium