SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie co do wojska.

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12206

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie chcialem zakladac nowego tematu wiec sie podlaczam. Kumpel po studiach prawniczych nie moze znalesc pracy i chcialby zlozyc papiery do Żandarmeri. I w sumie tu zaczyna sie pytanie co on by mogl tam robic po studiach prawniczych?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
zadania żandarmerii: http://www.zw.wp.mil.pl/index.php?go=zadania

co mógłby robić w żandarmerii?

mógłby być pracownikiem wojska-warunki przyjęcia: http://www.zw.wp.mil.pl/index.php?go=pcw

mógłby odbębnić służbę zasadniczą lub też iśc na zawodowego do żandarmerii w co jednak wątpie by mu o to chodziło.
jeśli jednak się myle to warunki przyjecia są na stronce żandarmerii

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 754 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6036
Bo ja chyba tego do końca nie zrozumiałem. Czyli tak. Żeby iść do szkoły jakiś oficerskich (bo nie ma wyższych wojskowych rozumiem?) to trzeba być po liceum bądź technikum(?) i jakie specjalności w liceum bądź technikum masz to jest nie ważne. I potem idzie sie do szkoły jak sie zda. I ile trwają takie "studia" i czy ciężkie one są?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
tak,trzeba mieć wykształcenie min średnie(z maturą oczywiscie),profil nie ważny.
Nauka trwa 4-5 lat(w zależnosci od kierunku)

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 754 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6036
A jakbym poszedł do technikum gastronomicznego to nie musze być w wojsku to rozumiem, że nie musze być w wojsku kucharzem tylko moge być zwykłym żołnierzem??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 682 Napisanych postów 6780 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66873
Tak

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 61 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 768
Witam, nurtuje mnie takie pytanie, a mianowicie jestem jednym z tych głupszych którzy chcą iść na zawodowego, tylko mnie pobór do wosjka już o minie, i tutaj moje pytanie, co powinienem zrobić? Obecnie jestem w LO ogólniaku, po maturze mam zamiar isc do szkoły wojskowej, tylko nie wiem czy od razu, czy dopiero po studiach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 682 Napisanych postów 6780 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66873
To jak się zdecydujesz co chcesz robić i kiedy wtedy pogadamy

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
po maturze mam zamiar isc do szkoły wojskowej, tylko nie wiem czy od razu, czy dopiero po studiach?

jak chcesz iśc na zawodowego to po co masz iśc na inne studia niż te niezwiązane z wojskiem?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 61 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 768
Hym, faktycznie Queblo masz racje, ale studia tak bardziej dla poszerzenia wiedzy, wiec może dałoby radę to jakoś połączyć..
W każdym razie NA PEWNO, chce iść na zawodowego i oddać tej służbie życie (narazie są to codzienne treningi + raz w tygodniu większy czy mniejszy survival), pomógłby mi ktoś nakierować mnie, jak bez poboru pójść na zawodowego i nie być szeregowcem?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o zawody...

Następny temat

Jak wyglądaja treningi kickboxingu?

WHEY premium