SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie bez odpowiedzi ... Prosze o szybka porade.

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 953

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 55
Witam mam problem z brzuchem tzn waze jakies 84 kg wzrost 188 .brzuch rano jest okey zas z biegiem dnia staje sie coraz wiekszy a waga sie nie znacznie wacha nie wiem czy to zasluga picia duzych ilosci wody...?Pozatym chcial bym spalic go jeszcze troche ,trenuje 6 x w tyg jakies 2-3 h (pilka nozna) do tego dochodzi rower jakies 15-20 km dziennie .Czy przydal by mi sie jakis spalacz ? czy jakas inna metoda ? prosze o szybka odpowiedz z gory dziekuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1322 Wiek 21 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29451
Brzuch jeśli rano jest spoko a później się wzdyma to może pomyśl nad czymś na wzdęcia, np. espumisan. A spalacza jakiegoś lajtowego możesz kupić, np z Olimpu Termo Stim. Pozdrawiam

Trenuj do końca, do upadłego, bo życie to walka, by dążyć do czegoś.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 55
No roznica miedzy porankiem a wieczorem jest duza jak bym przytyl z 10 kg.Sproboje jakiegos spalacza kiedys ktos mi mowil o termo speed extrem...?Jeszcze jedno pytanko nie dotyczace tego tematy.Chodzi mi o srodek na wytrzymalosc,pobudzenie do tej pory bralem zwykla power guarane hitec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1322 Wiek 21 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29451
Jeśli chodzi o brzuch to sęk leży w jelitach a nie wtłuszczu, bo jak mówisz rano jest ok, a później się wzdyma więc wiesz co zrób, kupo sobie błonnik w tabletkach razem z jakimiś enzymami trawiennymi np. Digest i zarzuć jakiś lajtowwy spalacz thermo speed extreme albo thermo stim. Z pobudzaczy kup sobie najlepiej kofeinę w tabletkach. Mam nadzieję że pomogłem. Pozdrawiam

Trenuj do końca, do upadłego, bo życie to walka, by dążyć do czegoś.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 55
Okey naprewn przydatna porada.Bardzo dziekuje za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1322 Wiek 21 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29451
Ja tu się rozpisałem, a gdzie SOG za pomoc???

Trenuj do końca, do upadłego, bo życie to walka, by dążyć do czegoś.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 717 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9940
Wstydź się Zelmer! Nie naciągaj ludzi na Sogi.

Asia

Ucz się, lecz u uczonych, nieuczonych sam nauczaj.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kamagra paypal

Następny temat

darmowe próbki

WHEY premium