SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1885

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Wieszjaktak
Ach, dzikękuje Tobie za odpowiedz, a co z moim więkiem czy ma to jakieś znaczenie jeżeli chodzi o takie środki ?


Teraz to i tak już po ptokach bo sobie propem namieszałeś
Odblokuj się poprawnie i się okaże.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 182 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3227
Czytaj uważnie, nie chodzi o to że się boje czegokolwiek tylko chodzi o to czy ten suplement na mnie podziała ze wzgłędu na mój wiek, nikt chyba nie chciał by kupić czegoś co nie działa i tracić pieniązki prawda ?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 516 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10123
to szamalem i dalo rade
https://sklep.sfd.pl/ActivLab_DAA_1000-opis2101.html

Zmieniony przez - barykukurydza w dniu 2013-03-10 21:38:37

zwyciestwo jest wazne,ale wazniejszy jest udzial z walce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 182 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3227
czyli po clomie nie zaszkodzi podjeść ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Nie zaszkodzi :).

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 182 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3227
A teraz chciałbym zadać takie pytanie po za tematem, chodzi co prawda o hcg więc jest to zbliżony temat, a bez sensu byloby zakladać nowy temat a mianowicie, jestem z nadmorza jak wiecie teraz trochę u nas przyp***zilo i przez nastepny tydzien ma być temepratura w nocy do nawet -10, mam obok domu taki domek letniskowy, zwykly drewniany a w środku jest lodówka i teraz pytanie jest trochę takie na rozkmine :D podłaczając tą lodówke gdy w nocy będzie mróz jaka temperatura będzie w lodowce ? >.< chodzi mi czy będzie tam temepratura ujemna, bo z tego co przeczytałem hcg nie może być poniżej zera prawda? prosiłbym o wyorozumiałość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 516 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10123
A co ci nie zaszkodzi to cię wzmocni ...

zwyciestwo jest wazne,ale wazniejszy jest udzial z walce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 182 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3227
Czy każdy boi sie odpowiedzieć na takie ciekawe pytanie ?: D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
W części lodówki zwanej chłodziarką na pewno nie będzie ujemnej temp.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 516 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10123
w domu trzymaj w lodowce i "no problem"

zwyciestwo jest wazne,ale wazniejszy jest udzial z walce

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ph na 2013 rok

Następny temat

2,5 cm soku w klate i barki

WHEY premium