SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ptk. Olimp/Bx - Sprzedam

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4345

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
niech szybko dojda bo juz mam smak na co nieco dobroci

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
U mnie zawsze duzo i tanio, tak jak w tesco

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
doszło ?

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
jeszcze nie

chyba musze sie przejsc na ta pcozte (jakies 3 tyg temu powiedzialem cos ostrego listonoszce) i juz mi nic do domu nie dochodzi

czekam na polecony list z pkt juz 2 tyg i lipa mam nadzieje ze Twój dojedzie.

A tak przy okazji wie ktos czy listonosz moze nie przynosic listów? bo Juz dawno powinienem miec 2 listy a tu nic..

kurier chyba tez przekupiony ...bo paczka rowniez cos dlugo idzie

Zmieniony przez - MDRAGON w dniu 2006-11-04 11:34:17

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1097 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19454
listonosz musi Ci przynieść paczke! A jak by Cie nie było w chacie to zostawia jakiś papier żeby odebrać na poczcie! A jak wcale nie przyjdzie to w pi.... mu! POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
paczke to kurier przywozi

ale co do listów poleconych ... jeden juz idzie ponad 2 tyg a drugi 5 dni zastanawiam sie czy nie isc w poniedzialek na poczte bo te listy są dosc wazne dla mnie.

Zasanawia mnie czy listonoszka moze byc na tyle wredna zeby specialnie przedluzac czas dostarczenia ich.

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Osobiscie wysłałem Ci jako list polecony priorytetem, zrobiłem to w czwartek, do poniedziałku powinien dojść. Jeśli nie dojdzie do poniedziałku, idz na poczte we wtorek z dowodem, podam Ci nr. przesyłki, musi sie znaleźć

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
myslalem ze w pon wyslales no to spokojniejszy jestem bo to wkoncu 180 pkt

no ale tegoz przed 2 tyg dalej nie mam dobrze ze tam bylo malo pkt

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Niestety kompetencja osób trzecich pozostawia wiele do życznia, dlatego też w czwartek zrobiłem to osobiscie jak dojdzie powiadom mnie, wyśle nr. konta, który chyba i tak juz dostałes...

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
Pkt doszły profesionalnie zapakowane!

prosiłbym Cię jeszcze raz o nr konta

dzis/jutro zrobie przelew. Pozdr.

trening -> ból -> rozwój

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sprzedam 2x10kg i 2x5kg tylko WARSZAWA

Następny temat

Bluza Lonsdale

WHEY premium