SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przysłowia, cytaty, mądre słowa

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 214203

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 629 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5944
co wy k.rwa koxy myslicie k.rwa ze plecy same sie zrobia ? popek mowi: "samo sie k.rwa nie zrobi"

Tak ! Jestem Zbieraczem Sog'ów!
Zaglosuj na mnie,Prosze! =(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 860 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15913
wymyslone przezemnie, kiedys tam :D

"Kto rano wstaje ten... FRAJER :D"
"Kto rano wstaje ten sie nie wysypia"
"kto rano wstaje temu masa nie idzie"

www.sfd.pl/Sopel_X_moje_zmagania_[duzo_zdjec]-t539450.html
Tutaj chodzi o pasje tutaj chodzi o sile tutaj chodzi o MOC...
100% natury bez lipnych lekarstw bez antybiotykow bez anabolikow.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 629 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5944
nie no sopel masz talent

Tak ! Jestem Zbieraczem Sog'ów!
Zaglosuj na mnie,Prosze! =(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 860 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15913
a tam talent bez nabijania sie :P wazne aby bylo madre i prawdziwe :D hehehe

"Nie budz koksa jak koks spi... ciezki trening, bedzie zly i wy***ie tobie w kly"

Zmieniony przez - Sopel_X w dniu 2010-01-05 23:18:37

www.sfd.pl/Sopel_X_moje_zmagania_[duzo_zdjec]-t539450.html
Tutaj chodzi o pasje tutaj chodzi o sile tutaj chodzi o MOC...
100% natury bez lipnych lekarstw bez antybiotykow bez anabolikow.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1933 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16440
kilka z animalpaka

Nie jestem jak inni. Nie żyje jak oni. Nie jem tego, co oni. Bez pączków. Bez kawy z cukrem i śmietanką. Bez porannej gazety. Jest 6:52, a ja jestem już po drugim posiłku. Kiedy wszyscy inni na******lają w "drzemkę" na swoim budziku, ja za******lam z robotą

Najtrudniejsze, to trzymać się ścieżki, sprostać miażdżącemu planowi. Nie zatrzymam się, bo każdy dzień przybliża mnie do celu zakreślonego na czerwono, przyklejonego do szafki. Nie ma czasu na odpoczynek, jeszcze wiele mil do przejechania.


"99" tak ich nazywam. 99 ludzi na 100 nie pojmuje tego co robię. Pukają sie w głowę, nie rozumieją mojego oddania dla tego sportu. Wielu nawet nie uważa tego za sport i myslą, że w ogóle nie mam innego życia. Nigdy nie pozwól by inni mówili ci co masz w życiu robić. To mój wybór. Moja Droga ze wszystkimi dziurami, wybojami i zakrętami. "99" nie potrafią sie czemuś poświęcić w 100%, wyjść pewnego dnia na scenę i być wielkim pośród gigantów.


Kulturystyka to jak rysowanie linii na piasku, gdy wiatr zawieje, dostajesz piachem po oczach, zostajesz wyzwany...Gdy mając 14 lat znalazłem ciężary w piwnicy, wiedziałem, że przekroczyłem pewna linię, skąd nie ma powrotu...


Moje życie, to spacer po linie. Powietrze jest rzadkie... jeden fałszywy krok i spadnę...Tu nie ma siatki zabezpieczającej... Potrzeby i pragnienia...Ciężko to wyważyć, zachować w tym wszystkim równowagę...



Rozpierodliłem kilkadziesiąt związków....kulturystyka to sport samotników. Sam gdy trenuję, sam gdy jem, sam gdy stoję w blasku reflektorów. Jest piątek wieczorem, a ja siedzę tutaj z dziewczyną. Ale jestem sam. Jest na mnie w****iona i nie chce ze mną gadać. Nie mam do niej o to żalu. Powinna się tego spodziewać...


Gdybym mógl zobaczyć mój wyraz twarzy z tamtych dni, powiem ci co bym zobaczył. Odrobine strachu wymieszaną ze świadomością czegoś wielkiego. Głód... twarz płonąca od pasji. Dzieciak ktory chce coś udowodnić całemu światu. Od tamtej chwili nauczyłem się kilku rzeczy. Po pierwsze, jedyna osobą której musisz cokolwiek udowadniać, jesteś Ty sam. Po drugie, możesz całe życie stać z nosem przyklejonym do niewidzialnej szyby. Albo wy***ać drzwi z kopa i wejść do środka.

lf you can go through this pain barrier, you may get to be a champion. lf you can't go through, forget it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5428
nastukafsy spodobało mi sie to.

SOG poszedł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 783
'Umiesz liczyć, licz na siebie.
Twoje szczęście innych Je**ie'

mistrz powiatu Wadowickiego z kategorii drużyn męskich szkół ponadgimnazjalnych 2010r.

5 miejsce indywidualnie.

7 miesięcy ćwiczeń, pierwsza klasa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 408
Chłop w domu pomyślał i oto efekty xD

- Kurczak, ryż i kreatyna zrobią z Ciebie s****ysyna...
- Glutamina, dobra dieta i wyglądasz jak atleta...
- Jajca to są niesłychane brać na klate swoją mame...
- Paker, Siłacz, głowa mała... Wielkie mięśnie, wielka pała... ;]

Jeśli nie musisz biec, idż, jeśli nie musisz iść, stój...
MASA MASA MASA...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 55
Boili??--->To rośnie
Bez przerw na kawe.....bez weekendów.....bez gorszych dni..../Siłka
po co ćwiczysz jak i tak umrzesz?? Żeby mieć K**wa większą trumne....
No Pain No Gain!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Nie budz koksa jak koks spi... ciezki trening, bedzie zly i wy***ie tobie w kly"



hahaha dobre nie ma co
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

proporcje.....

Następny temat

New Haven: kolejna przegrana Domachowskiej

WHEY premium