SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przedtreningówka

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 541

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 168
Witam zakupiłem przedtreningówke " RedWeiler" firmy "Olimp" no i chciałbym zapytac czy w dniu w ktory nie cwicze na siłowni ( Sobota , niedziela " mogę ja brac przed treningiem np. z workiem bokserskim ? .. i jeszcze jedno pytanie .. Czy jak biore tą przedtreningówke to siła przychodzi tylko w czasie treningu czy bede widział jakies efekty gdy skoncze ją brać . Dziękuję za wszystkie odpowiedzi :)

Myślą że są lepsi ? Nie są ! nie czuj się gorszy kto im dal prawo żeby móc nas osądzić dosyć spójrz mi w oczy wiesz przecież,nikt mi tego nie dal nikt mi tego nie zabierze ;]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9018 Napisanych postów 82652 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699143
przed treningiem na worku nie radzę ,dlatego że pompa może przeszkadzać
co do siły - pamiętaj że to tylko suplement ,siłę zbuduje Ci trening i dieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 11 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 173464
j/w ewentualnie sypnij 5g kiedyś i sprawdź jak ci się będzie trenowało, są osoby którym małe dawki poomperów pomagają wydolnościowo a są takie którym nawet małe przeszkadzają w treningu wytrzymałościowo/kondycyjnym.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cm3+ jaki nitro?

Następny temat

STACKER2 RUSH vsMUSCLEPHARM Assault

Wiecej