SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pryszcze po sterydach

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 54337

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4315
Oprócz dermatologa i ingerencji od wewnątrz, koledze zapomnieliście poradzić dobrego gabinetu kosmetycznego i przeróżnych zabiegów, które mają bardzo duży wpływ na zniwelowanie pryszczy i śladów po nich, niektóre zagoją sie same, po większych pozostaną blizny. Co do solarium to mając gwiazdozbiór radze unikać jak ognia. Nie ma co na tym oszczędzać. Chyba, że komuś twarz ala Grucha z Chłopaków nie przeszkadza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 957
Na silny trądzik zabiegi nie pomagają, kasa wydana w błoto. Trzeba zmienić nawyki (sterydy, żywienie) lub przyjmować silne leki z izotretynoiną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4315
Uwierz, że pomagają, silny trądzik od samych leków sie nie wchłonie a pozostałości po nim trzeba poddać zabiegom. Zabiegi są wskaznane jak najbardziej po ingerencji od wewnątrz bo same nie znikną a nie usunięte a przypalone jeszcze przez solarium zrobią mega blizny. Zmieniają skóre i miejsca z bliznami etc nie do poznania, mam własny salon kosmetyczny i sam na własnym przykładzie sie przekonałem ile dają.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 957
Piszesz o pozostałościach po trądziku, a ja o walce z trądzikiem poprzez kosmetykę, czyli dwie zupełnie różne sprawy. Pozostałości można jak najbardziej poddać zabiegom kosmetycznym, na pewno nie zaszkodzą. Same zabiegi w czasie trwania samego trądziku jednak niewiele dadzą, bo problem leży wewnątrz. Piszę to na podstawie ponad 10 lat walki z trądzikiem w przeszłości każdym znanym ludzkości sposobem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Idź zrób badania po tym cyklu. test/e2/prolaktyna i zobacz jak to się ma. Z tego co wiem wiele osób na i po bombie ma problemy z wypryskami w związku z podwyższonym E2.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 21 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 219
hmm badanie by nie zaszkodzilo ale tak logicznie myslac jezeli zacząłbym nowy cykl z Tesciem to powinno minac..:) myle sie??

Wogole to pryszcze troszke zbladly i szybciej sie goja zapewne za sprawa Benzacne ale zobaczymy czy to pomoze na dluzsza mete. Z solarium zrezygnowalem:)

I jeszcze jedno pytanie czy moje problemy moga byc spowodowane przez HCG?
odblokowalem sie clomidem i dwoma strzalami HCG..

Zmieniony przez - lord_mikas w dniu 2013-02-07 02:20:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 21 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 219
a ktos mi powie jakie badania najlepiej zrobic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 7378 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78934
no przeciez rkarpinski Ci wyzej napisal

Zmieniony przez - PTRQ_93 w dniu 2013-02-10 23:09:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 21 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 219
ale czy cos jeszcze.. widzialem ze mozna zrobic badania na HCG ale nie wiem czy jest to potrzebne..
ogólnie nieraz slyszalem zeby robic badania przed i po cyklu ale nie wiem jakie dokladnie.
Gdzies czytalem ze podczas cyklu na mietku jest dużo DHT, mozliwe zeby bez mietka DHT tez wzroslo i stad ten tradzik..?

Zmieniony przez - lord_mikas w dniu 2013-02-11 23:46:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 21 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 219
ok badania zrobione:
Testosteron 10,64 (9,90-27,80)
DHEA-SO4 296,60 (000-123)
estradiol 78,50 (40-161)
Prolaktyna 205 (57-357)

testosteron jest w normie ale na dolnej granicy a DHEA-S bardzo wysokie jak widac... miał ktoś podobnie? i co z tym zrobic?
3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kawa z aluminiowej kawiarki - szkodliwa?

Następny temat

łysienie

WHEY premium