SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pryszcze

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3742

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 483 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6623
Witam.Znacie moze jakies preparaty usuwajace pryszcze?? Bo mi ciagle wyskakuja ,jak je usune to mi znowu wyskocza(teraz uzywam garnier -czysta skora oraz clean and clean i lubexil) -pomozcie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 483 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6623
dzis kupilem niestety mydlo siarkowe=zobaczymy moze cos pomoze i benzacne 5% bede stosowal tak:wieczorkiem myje twarz mydlem i lekko recznikiem przecieram cere i benzacne .moge sok pic np. po poludniu?I pyt ostatnie moge Garnier Czysta skora stosowac rano?-bo mam tez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2324
człoowieku xd kup sobie Isotrexin i smaruj rano i wieczorem... albo tylko wieczorem. Zależy czy masz duży czy mały kłopot. Mnie Isotrexin pomaga x)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Wy******l wszelkie clean&clear itp. To są bajery dla dziewczynek z gimnazjum ktore mają jedną krostke na miesiąc i płaczą w poduszke albo ślinią pluszowego misia.


Zacznij stosowac doustnie cynk, capivit A+E (albo hydrocontrol), kup mydlo siarkowe i myj nim twarz zamiast tymi wszystkimi cudami z reklam. Na umytą nim, i wysuszoną ręcznikiem skóre(nie trzyj twarzy ręcznikiem, tylko przytykaj go puki twarz bedzie sucha), nakladaj isotrexin albo benzacne(koniecznie 5%, 10%=zapomnij).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
a moze najpierw chlopczyk przeczyta miliard postow na temat tradziku ??????
bo troche ich tu jest :/

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 483 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6623
dzieki chloopaki.potrzebowalem szybkiej pomocy-kupie sobie Isotrexin i bede smarowal wieczorkiem ,capivit A+E oraz mydlo siarkowe-te mydlo moge tak stosowac- wieczorkiem -umyje nim twarz ,lekko recznikiem bede przytykal to oplukaniu woda i nakladal bede Isotrexin.a capivit A+E ile x dziennie i jaka pora?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 483 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6623
moze tak byc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
Według mnie mydło siarkowe suxxx
Kup sobie Cetaphil i najlepiej wycieraj twarz papierowym ręcznikiem (poprzez dotykanie nie ścieranie)

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 156 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4231
Mydlo siarkowe hm?????? Nie bardzo. Uzywalem go jak mialem problemy z cera i nie polecam. Uzywam teraz Garniera czysta skora i kremu nivea i jakos nie mam problemu.
Ogolnie mowiac : nie polecam mydla siarkowego, korzystaj z wyszukiwarki

szopi49

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1843
KALI11 A te prychole twoje to wynik dojrzewania czy koksów, bo jak koks wpierdzielsz to wybij sobie z glowy ze sie ich pozbadziesz a jak wynik zwyklego dojrzewania to musisz to chlopie przejsc.. mozeszjedynie dostepnymi srodkami lagodzic objawy , pielegnowac ale i tak sie beda robic!! ja kiedys wpierdzielalam antybiotki masci .. chyba wszystko co bylomozliwe na rynku i co?.. najbardziej zadbane syfy na swiecie mialam!! z wiekiem pzrchodzi.. jak bedziesz dbal poprostu nie bedziesz mial blizn!! czasem jak mi sie teraz zrobi to lece na solke i masc ichtiolowa i wsio!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
jak blue to powaznie sie robi denerwujace...
ciagle pytania o jedno i to samo
tak jak w odzywianiu :'kto mi ulozy diete'
a dopingu 'jaki cykl dla 15-sto latka'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 483 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6623
dzieki chloopaki.potrzebowalem szybkiej pomocy-kupie sobie Isotrexin i bede smarowal wieczorkiem ,capivit A+E oraz mydlo siarkowe-te mydlo moge tak stosowac- wieczorkiem -umyje nim twarz ,lekko recznikiem bede przytykal to oplukaniu woda i nakladal bede Isotrexin lub benzacne 5%.a capivit A+E ile x dziennie i jaka pora?


Tylko to chcem wiedizec prosze odp
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OKO :-P

Następny temat

depilacja twarzy zamiast golenia?

WHEY premium