SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze o rade

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2468

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1317
Nie wiem o co chodzi z tym bilansem. Bo ww chce przyjmowac jak najmniej ok 1-2g za to chce jesc duzo bialka. I przeciez to logiczne ze bede przyjmoal mniej kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1317
Bo jaja maja 83,40 kcal twarog 104,00 kcal a udka 120 kcal a ja natym chce bazowac bialko , moze dokupie Ultimate Protein 3300g, wieic sporo obnize bilans KCAL
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 982 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12814
ile masz lat kolego ? jaka diete stosujesz , jaki masz staz i jakie sa twoje obwody i waga .

Zmieniony przez - TheBigBoss w dniu 2010-05-29 20:14:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1317
Jejku a po co to komu. Ja prosze o konkretna rade czy dobrze rozumuje a nie chce slyszec chwyc sie za diete i blalalal. Prosze o rady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
k**** dostajesz radę NA TACY i jeszcze się motasz jak tampon wiadomo gdzie.

Napisałem Ci jak ma wyglądać rozkład btw w Twojej dieie. Zrobisz z tym co zechcesz.

pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 211 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4392
Do niego jak do dupy.
Kieszko SOG.
Pozdro

Zmieniony przez - clr w dniu 2010-05-30 14:53:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1317
to bylo do tego goscia TheBigBoss . A powiedzcie czy jak prawie woogole ogranicze ww to tluszcz powinien leciec?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 211 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4392
Albo robisz to specjalnie i prowokujesz, albo masz mniej niz 12 lat, ewentualnie troche wiecej, ale przeciag we lbie.
Proponuje zamknac temat bo odpowiedzi padaly juz 15 razy a ty dalej pytasz o to samo.
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 982 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12814
lamus idz orac pole lepiej albo sprawdz czy stonka ci nie wpiernicza ziemniakow i daj juz sobie spokoj bo temat poleci . Zadajesz pytania na poziomie 9-10 latka.

Apeluje do forumowiczow zeby nie odpowiadac juz w tym temacie to pasozyt sie ulotni,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1317
***ał cie pies
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase dla poczatkujacego!

Następny temat

Zbyt mała masa ciała

WHEY premium