SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze o pomoc :)

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2340

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 594
dobra poczytam troche om tym pozniej napisze na forum wy mi odradzicie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 594
Poczytałem troche na temat treningu i diety w suplementacje już nie wchodziłem :) teraz porsze mi pomoc czy ten nitrobolon odłożyć może coś innego w to miejsce kupić dobre biore odżywki ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 594
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Hmm 2 miesiące to za szybko na jakaś kreatynę.

Ja bym odłożył na 1,5 miecha i dokupił CM3 lub zwykły monohydrat kreatyny i brał razem.

Teraz tak ,

Lepiej sobie dokup trochę piersi z kurczaka, ewentualnie odżywkę białkową 3 x dziennie po 30-35 gram.

DibenCozide Force - bierz spokojnie powinien zwiększyć łaknienie czyli apetyt - będziesz więcej jadł, a to sprzyja rozwojowi masy (- w zależności jak i co będziesz jadł) mięśniowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 594
to tak magnum8000 brac?
DibenCozide Force brać?
nitrobolon odłozyć na jakiś czas?
i czy możesz mi wysłac aukcje z tymi preparatami co polecasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1112
http://trec.com.pl/esklep/magnum-8000-4000-p-142.html
http://trec.com.pl/esklep/dibencozide-force-kaps-p-120.html

Także w vitamin-shopie możesz dostać/ musisz sprawdzić czy u ciebie w mieście jest: http://vs.vitamin-shop.pl/siec.php?c=pl

Zmieniony przez - Maldbarg w dniu 2011-02-06 16:33:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10507
Zająłeś się ta dieta? W podwieszonych tematach masz kilka przykładowych diet które powinny Ci pomóc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 594
Hmm 2 miesiące to za szybko na jakaś kreatynę.

Ja bym odłożył na 1,5 miecha i dokupił CM3 lub zwykły monohydrat kreatyny i brał razem.

Teraz tak ,

Lepiej sobie dokup trochę piersi z kurczaka, ewentualnie odżywkę białkową 3 x dziennie po 30-35 gram.

DibenCozide Force - bierz spokojnie powinien zwiększyć łaknienie czyli apetyt - będziesz więcej jadł, a to sprzyja rozwojowi masy (- w zależności jak i co będziesz jadł) mięśniowej.

Ja już magnum8000 dibenCozide force mam i biore tylko tu mi poradzil co jeszcze mam brac i prosze o wstawienie linkow z tymi preparatami:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1112
Możesz sobie poszukać na trec.pl. W menu chyba umiesz się poruszać .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 594
ewentualnie odżywkę białkową 3 x dziennie po 30-35 gram.
a ta odzywke białkowa jaka polecacie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mass xxl po terminie

Następny temat

Witam mam problem i potrzebuje pomocy!!!

forma lato