SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze o ocene cyklu - krea+dodatki.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2849

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55520
Robiac faze nasycenia efekty widac i czuc niemal odrazu, minusem jest to, ze cykl taki jest dosyc krotki... Biorac kretke bez nasycenia efekty sa troche pozniej ale utrzymuja sie dluzej...
Musicie sami zdecydowac czy lepiej z nasyceniem czy bez... opinie na ten temat sa podzielone.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
Fazę nasycania stosuje sie dla maksymalnego chwilowego wrostu siły. Fazę nasycania stosują prawie wszyscy trójboiści w Polsce (rozmawiałem z trnerem jednego z czołowych klubów i dziwił się dlaczego jego zawodnicy nie mają tak dobrych efektów bez fazy nasycania przed zawodami..)

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 174 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9127
Ok dzieki wam wszystkim za odpowiedzi. Czarny, dobrze to wytlumaczyles :) Jade bez nasycenia. SOGi leca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czarny ty chyba się pomyliłeś tutaj chyba o radę nie pytają trójboiści i nie przyrównuj faz kogoś kto startuje w zawodach z kimś kto trenuje dla poprawienia swojego wyglądu i siły ale nie na zawody, a jeżeli chodzi o fazę nasycenia to wcale ona nie przynosi gorszych efektów długoterminowo i wcale nie jest powiedziane, że cykl musi być któtszy od cyklu bez ładowania, myślę że przyniesie jednak odrobinę lepsze efekty szczególnie właśnie gdy jest to pierwszy raz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
po prostu wyjaśniłem komu sie przydaje ładowanie.. jakoś wszyscy zrozumieli przesłanie oprócz Ciebie

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czarny ale ty dobrze wiesz że to nie miało nic wspólnego z tematem, a tym bardziej nawet z chęcią doradzenia komuś w sposób właściwy i rzetelny, sam chyba dobrze wiesz, że to zupełnie wypaczyło istotę rzeczy, chyba, ze tobie z jakichś względów zależy na dezinformacji/ale przecież tu nie było nic co mógłbyś użyć w celach reklamowych-reklama jednej i antyreklama innej firmy.../więc nie bardzo rozumiem czy to nieznajomość rzeczy czy weszło ci już w krew pisanie wypaczające prawdę...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
jeżeli ktoś mysli o nasycaniu - pisze mu jakie są jego zalety, na danych przykładach.. wiec o co ci chodzi?

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 731
WITAM. Przeczytałem uważnie Wasze wypowiedzi. Możecie mi powiedzieć jakie brać nalepiej suplementy, żeby dawały max na masę i siłe?? Chodzi mi o to "co z czym" i w jakim czasie. Oczywiście koksy wykluczone. Napiszcie co sądzicie o KRECIE + dextrose + np. MASS XXL i do tego HMB albo DIBENOCOZINE??
Z góry wielkie dzieki. POZDRO!!!

HAPPY TREE FRIENDS rUlEz :D
www.happytreefriends.com 
What?? :|

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czary to dlaczego nie przytoczyłeś więcej przykładów, może jakiś maratończyk, triatlonista, a może szachista... teraz chyba rozumiesz, że nie można doradzając kulturyście powoływać się na metody z innej dyscypliny, chociażby była pokrewna...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmb rano, przed i po treningu, przed snem w dawce ok. 3g dziennie, kreatynę- zależy czy z nasyceniem czy bez; od 25 do 10g rozłożonych w 4 do 2 dawek dziennie- rano, przed treningiem, po treningu i jeszcze np. w środku dnia między posiłkami, bez dekstrozy, a jeżeli chcesz koniecznie to z niewielką ilością glukozy/ze sklepu/-20 do 30g na porcję kreatyny, gainer moim zdaniem będzie do tego celu lepszy, ale chyba nie mass xxl, bo zawiera mało węgl. złożonych a dożo prostych, najgorsza jest w tym względzie fruktoza ponieważ jej wpływ na wchłanianie kreatyny będzie żadny, a poza tym może w sposób podstępny powodować otłuszczenie, kup jakiś inny, ja mam swoje preferencje ale już trochę jestem znudzony tym ciągłym przypominaniem co jest dobre i tanie. Pozdrawiam!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co sobie dokupic ?

Następny temat

coś pobudzającego

forma lato