SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze o głosy na Zwierza

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6624

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10479
Zapomniełem dodać że pisząc iż zamiast suplementacji wolę odwiedzić dział humor nie znaczy że nie czytam tego działu i nie potrafie odróżnić fachowca od pseudofachowca ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1150 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23817
Ja jestem tu od niedawna i pewnie są osoby bardziej uprawnione do udzielania głosu ale pozwolę sobie wyrazić moją skromną opninię.
Oddaję głos na Zwierza bo się udziela i wie co pisze. Co do Keśka to nie wiem czy sie zna czy nie bo go mało w tym dziale widać (zresztą szczerze mowiąc części jego wypowiedzi nie rozumiem). Wydaje mi się mod powinien nie tylko pilnować porządku ale tez udzielać odpoiwedzi a tu się Kesiek nie zbyt popisuje. Podstawą tego działu są Sonbaty (dla mnie mistrzu w tej dziedzinie), Bulmastiff, Redrum i przed ich wiedzą chyle czoła, tak więc co do konfliktu między Bulmastifem a Kesiem to jednak Bul jest kims kogo w tym dziale nie powinno zabraknąć.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
Zwierz'u - masz mojego głosa.

Pozdrawiam
Nicolai
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oddalem swoj skromny glos.

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 632 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7912
zwierz masz moj glos ;)

...:::esp3ranza:::...

Siła i piękno są darami młodości.
...:::esp3ranza:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Prosze o dalsze głosy w sprawie

Jeśli moja wypowiedz Ci pomogła, prosze zagłosuj na Naszego nowego moderatora Zwierza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32149
Nie mogę w to uwierzyć...post na mój temat:)
Jestem naprawdę pod wrażeniem:)
Bulmastiff dziękuję Ci bardzo za poparcie i tak aktywne forsowanie mojej skromnej kandydatury. Chociaż osobiście uważam, że to ty powinieneś zostać moderatorem naszej Suplementacji. Masz wiedzę, ogromną chęć pomagania innym , często bywasz na forum ...no i przemawia za Toba liczba sogów.:)
Nie bardzo wiem dlaczego nie chcesz moderować....przecież to nie jest dożywotnia funkcja, jeśli pochłoną Cie w przyszłości jakieś sprawy to w każdej chwili mozesz zrezygnować. Biorąc pod uwagę całą Twoją pracę na rzecz forum i Suplementacji, myślę że jesteś idealnym kandydatem. (Poza oczywiscie Sonbatym).
W każdym razie jednak dziękuje Ci za miłe słowa, o mnie:)

Wszystkim ,którzy na mnie głosują badź będą głosowali bardzo dziękuję. Miło wiedzieć ,że ma się tylu przyjaciół:)

Pozdrawiam serdecznie
Zwierz

Doradca w dziale suplementacja

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak narazie wynik jest oczywisty, pytanie czy dla szefa tez

Jeśli moja wypowiedz Ci pomogła, prosze zagłosuj na Naszego nowego moderatora Zwierza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Głosuję na Zwierza, bo jestem Polakiem i nie lubię gówien w białych skarpetkach... Co prawda nie pisuję w Suplementacji ( gdyż nigdy odżywek i środków kreatyna nie brałem ), ale od dawna czytam posty z tego działu.


Bądźmy sobie braćmi, a nie wrogami. Mateuszku- wybaczam Ci tego bana. Wiem, ze nie chciałeś. No cóż, jesteś tylko człowiekiem i uległeś podszeptom złych duchów tego forum. I tak jesteśmy największymi kumplami na SFD. Od dzisiaj mówcie mi INKWIZTOR. To na cześć przyłapania Kesia alias Koksika vel Pinokia, na oszustwie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mateo- wynik jest oczywisty, co ci jeszcze stoi na przeskodzie, aby spełnic wole ludu

Jeśli moja wypowiedz Ci pomogła, prosze zagłosuj na Naszego nowego moderatora Zwierza
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cos na schudnięcie

Następny temat

Suplementy po wakacjach

WHEY premium