SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o sprawdzenie HST początek od 04.01.08r

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1505

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1639 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12110
"Tylko, że trochę to dziwne żebym robił tak małym ciężarem cały czas skoro jestem w stanie robić 15powt max ciężarem, no ale to tęższe głowy wymyśliły" - Xerq błagam Cie i dobrze radze odrzuc taki sposob myslenia bo masz gdzies zakorzenione ze zeby robic postepy trzeba cwiczyc na maxa. i do upadku miesniowego a to nic bardziej blednego !!!! Po prostu wykasuj z glowy wszytsko to co do tej pory sobie blednie wpoiles.

P.S Na zachete Ci powiem ze zostal mi ostatni tydzien mojego piewrszego HST a ani razu przez caly cykl nie doszedlem do zalamania miesniowego w ani jednej serii a sila na plaskiej poszla juz pod ok. 20 kg !! Dokladne postepy co do obwodow i silowe opisze jak skoncze caly trening w osobnym poscie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 554 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4660
Piorunos na szczęście nie mam nic zakorzenionego w głowie, bo dopiero zaczynam, ale sam rozumiesz wszyscy wokół machają 3x10 4x 10 to i każdy początkujący tak robi, i na wielu forach przecież jest napisane żeby na masę tak dźwigać. Ja bardzo chętnie spróbuje HST, bo już taki typ ze mnie, że wszystko muszę sprawdzić
Jak już będziesz zakładał posta na temat wyników to podeślij proszę linka. Chętnie zobaczę

Pozdrawiam !!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zwisane Głową w dół

Następny temat

Proszę o pomoc :)

WHEY premium