SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o pomoc !! Chcę schudnąć w miarę szybko :(

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1565

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

28

Płeć

M

Waga

82

Wzrost

177

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

wstaję o 8 praca n 9 , wracam 16 - czas wolny,spac ok 24

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

brak ( ewentualnie bieganie)

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

brak

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

ok

Stosowana lub planowana suplementacja

brak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38
Witam, mam 28 lat , typ pracy siedząca+wyjazdy do klientów (prowadzę biuro Nieruchomości)

Rok temu rzuciłem palenie.
Ważyłem 75 ważę 81-81 dostałem brzuch oraz "cycki", zero diety ciagle chce mi się jeść, smażone, jem dużo mięsa, pizza etc.

Pracuje od 9:00 do 16:00 , chodzę spać ok 24.

Proszę o pomoc w ułożeniu diety, ile kcal dziennie, jakie produkty najlepiej, zacząłem robić brzuszki, za chwilę jak będzie cieplej mam zamiar biegać.

W jakim czasie jest szansa na zrzucenie zbędnych kg??
Moja sylwetka wygląda mniej więcej tak :


http://postimg.org/image/4da9kwhix/





Proszę o pomoc, co jeść, itd, czego najwięcej aby szybko zrzucić brzuch i "cycki".

Dodam ze przestałem od wczoraj pić kolorowe napoje tylko woda i zero słodyczy
Mój wczorajszy posiłek to wyglądał tak:




Zmieniony przez - sarniak11 w dniu 2014-02-04 14:15:45

Zmieniony przez - sarniak11 w dniu 2014-02-04 14:16:42

Zmieniony przez - sarniak11 w dniu 2014-02-04 14:17:28
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38
Witam, otóż stosuję się do Twoich wskazówek. A jak np. takie moje posiłki ok ??

Źle się wkleiło zdjęcie dodam , że gramami wartosći idą tak : BIAŁKA,TLUSZCZE,WEGLE,BLONNIK :)


Z góry dzięki zaodpolwiedź.

AAA jeszcze jedno pytanie czy przy mojej diecie robię A6Weidera ,coś to da ??






Zmieniony przez - sarniak11 w dniu 2014-02-06 18:02:38

Zmieniony przez - sarniak11 w dniu 2014-02-06 18:04:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
zacznij od obliczenia zapotrzebowania kalorycznego do utrzymania wagi ciała, następnie utnij z 200 kcal i obserwuj ciało w lustrze. jak waga schodzi to dobrze, jak stoi w miejscu to ucinaj dalej o następne 100-200kcal. Dorzuć do tego trening siłowy kilka razy w tygodniu, dodatkowo jakieś aeroby, a jak już kondycje poprawisz (bo domyślam się, że jest znikoma) to zacznij uprawiać interwały/tabatę czyli w sumie też forma interwałów. w Twoim przypadku nie spożywałbym węgli więcej niż około 100-110 gram na dobę. poszukaj sobie na forum Dziennika Posiłków - super sprawa, mobilizuje i w fajny sposób można kontrolować swoje cykle, w Twoim przypadku redukcję.

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38
Dzięki za szybką odpowiedź,no właśnie o to mi chodzi, piszesz nie więcej niż 100-110 węglowodanów na dzień, w moich wczorajszych posiłkach było ich ok 120 , więc co jeść , czym się najem a nie zawiera węglowodanów bo brakuje mi pomysłów ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
co do posiłków to dramat! rozkład makroskładników żenujący. 70 gram białka na dobę? śmieszna wartość. powiem Ci tak, ja byłem na redukcji 4 miesiące, zrzuciłem 22 kg i 14 cm w pasie, mój rozkład makroskładników był taki: około 2.4 gram białka , 0.8 gram węgli i około 1.1 gram tłuszczu wszystko na kilogram masy ciała. co prawda jesteś ode mnie niższy i ważysz mniej niż ja zaczynałem, ale gdzieś wzrost z wagą się równoważy, bo ja mam 185cm i zaczynałem jak miałem 96-98kg , aktualnie wciąż 185cm, ale już 77kg

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
powiem Ci, że też miałem problem swego czasu z odczuwaniem głodu, gdy moja podaż dzienna węgli była na poziomie około 70 gram. bardzo pomogły mi migdały i orzechy laskowe, podjadałem je w ciągu dnia i nie odczuwałem aż takiego głodu.

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38
No właśnie dobrze że pisze że dramat, nie wiem skąd mam wziąć dietę, tzn,żeby było np. czarno na białym napisane :
poniedziałek - śniadanie to i i to , II sniadanie,obiad etc.??:(

Pomożesz ??? :):)

Zmieniony przez - sarniak11 w dniu 2014-02-04 14:30:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38
czy może skorzystać bo w necie jest dużo stron "ułożymy Ci dietę ..itd" oczywiście płatne ok 35zł za dietę na tydzień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
największą frajdą każdego z nas jest działanie na własną rękę i układanie samemu sobie rozpiski. nie wiem co lubisz, czego nie. masz inne kubki smakowe, więc sam najlepiej wiesz co masz jeść. znajdź sobie wzór tu na forum na obliczanie zapotrzebowania dziennego, utnij z niego z 300 kcal na początku i obserwuj tygodniowe postępy i jak nie idzie to ucinaj kcal dalej o jakieś 150-200 kcal.

źródła białka - jajko, indyk, kurak, wołowina, ryby, twaróg (najlepiej półtłusty bo nie jest przetworzony tak jak chudy, czy tłusty)
węgle - TYLKO ziemniaki, ryż, kasza gryczna (ew. jaglana/jęczmienna), pełnoziarnisty razowy chleb NIC WIĘCEJ !!!
tłuszcze - orzechy, migdały, awokado, oliwa z oliwek, ryby, żółtko jaja, olej kokosowy, olej z pestek winogron, olej ryżowy

Do smażenia używaj tylko i wyłącznie - masło klarowane / olej ryżowy / oliwa z oliwek

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38
ok, dzięki za info. Czy fasktycznie po takiej rozpisce -300kcal, aerobach ,zero gazowanych ,kolorowych napoi, slodyczy po tygodniu cos widac???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38
Czyli rozumiem wieprzowina OUT:D A czy nie nie byłoby problemu jakbyś poświęcił pare minut i napisał jeden przykładowy dzień wtedy mniej więcej wiedziałbym na czym bazowac jak to ma wygladać np. śniadanie, II sniadanie, przekaska,obiad, podwieczorek, kolacja . Zaznaczam , że jem wszystko więc nie ma problemu , żeczegoś nie lubię, Dodam, że wg dziennika posiłków na redukcje -300 kcal wyszło mi : Białko 2.1, Tłuszcze 1,3, Weglowodany 0,5 . Waże 81kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
podbiłbym węgle kosztem tłuszczy. na 0.5 g /kg masy co do węgli będziesz się bardzo męczył.
tutaj masz mój wpis z dzisiaj, w którym jak widzisz nikt mi nie pomógł i masz mój jeden dzień z diety.
https://www.sfd.pl/stagnacja_w_redukcji__pomóżcie!-t1002442.html 

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę, prosze o ocenę.

Następny temat

Pomoc w diecie + zdjecia

WHEY premium