SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o porady odnośnie "zakupów"

temat działu:

ATLETA

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1375

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Proszę o dobór suplementów i odżywek dla mnie.

Profil:
- wiek: 18
- wzrost: 193 cm
- waga: 67 kg

Trening:
- nie mam za sobą treningów na siłowni. Od pewnego czasu trenowałem kolarstwo górskie, któremu zawdzięczam moją "sylwetke chuderlaka".
Na siłownie zapisuje się od stycznia, więc wypada wcześniej zaopatrzyć się w suplementy i odżywki.
W przyszłym roku planuje tylko niedzielne wyprawy rowerowe, więc raczej to nie będzie kolidować z treningami na siłowni.

Cele:
- na początek nabrać troche masy - to jest mój priorytet. A później popracować nad wyglądem sylwetki.

Systematyczność treningu:
- 3 razy w tygodniu, najbardziej pasują mi wczesne godziny (ok. 10-11)

Dieta:
- diete potrafię sobie ułożyć, dam tylko za jakiś czas do sprawdzenia.

Zdrowie:
- przeciwskazań medycznych nie ma, wypada dodać że jestem, jak to wyczytałem na sfd "hard gainerem". Jesli to ma jakieś znaczenia to przeważa u mnie struktura włokien mięsni ST.

Zależy mi na nazwach produktów które będe mógł znaleźc na atleta.pl, ponieważ pracuje nie ograniczam się do jakiejś ustalonej kwoty, postaram się systematycznie kupować odpowiednie produkty.

Czy dodatkowo ktoś może mi polecić jakiś trening na pierwsze 6-8 tygodni ćwiczeń? Przeglądałem tematy w dziale trening, ale nie wiem czy np. cykliczność "Michail-a" będzie odpowiednia do mojej budowy.

Z góry dziękuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 686 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7140
.

Zmieniony przez - majestic w dniu 2004-12-10 19:10:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zapomniałem się przelogować.
Czy pracuje tu jakiś doradca?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Ponieważ dopiero zaczynasz trening siłowy i dodatkowo masz 18 lat, to weź typowy zestaw dla początkujących, czyli gainera, odżywkę białkową, antykatabolik po treningu (bcaa lub glutaminę) i dotego preparat witaminowo-mineralny.
Jeśli chodzi o konkretne produkty to jest tego sporo i zależy ile mniej więcej kasy możesz przeznaczyć i jak duże chcesz opakowania.

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zadnych wynalazkow
bialko
gejner

ewentualnie carbo zaraz po treningu 20-30 min przed konkretnym wysokobialkowym posilkiem

a po kilku miechach kreatyna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
i konkretna dieta do tego wszystkiego

możesz także uzupełnić to wszystko zestawem multiwitaminowo-mineralnym i kwasami Omega3 w kapsułkach

reszta jak u kolegi wyżej
nie warto kombinowac z duża ilością suplementów już od początku ... zajmij się konkretną dietą i jej ewentualnym uzupełnianiem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BCAA do Sona.

Następny temat

Czy to dobry plan ??????

WHEY premium