SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Propozycja - sub fora

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1442

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230
Witam, mam propozycję, która usprawni forum a przynajmniej te najbardziej spamowane działy. Na forum SFD największy spam pojawia się w działach takich jak:
- Odżywianie
- Odchudzanie
- Trening dla początkujących
- Trening dla zaawansowanych
- Trening w domowych warunkach

Dlaczego mamy tam spam? Ponieważ większość nowych użytkowników od razu leci tam po dietę, ocenę diety, plan, ocenę planu. Przez ten dzienny wysyp tematów, bardzo dużo ciekawych wątków chowa się i za chwile znika na następnej stronie...

Rozwiązanie:
Wystarczy zrobić SUB-FORUM do każdego z powyższych działów, SUB-FORUM nazwiemy "Diety do oceny", "Plany do oceny" w ten sposób jeżeli ktoś będzie potrzebował oceny albo zmian to bezpośrednio napiszę w tym SUB-FORUM a dział zostanie ciekawym miejscem, gdzie w końcu będzie można dyskutować na ciekawe tematy.


--------------------------------

Kolejna sprawa to forum jako całość. Nie wydaje wam się, że forum SFD ma layout z roku 2004? Przydało by się zmienić obecny SILNIK FORUM na coś nowego, coś co ułatwi pisanie postów i będzie bardziej przyjemniejsze. Ponieważ jest to forum kulturystyczne to wydaje mi się, że powinniśmy mieć dodatkowe emotikonki w temacie kulturystki ale to już po zmianie silnika.


Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1730 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16892
Narzekasz... I tak będzie spam, a layout jest dobry i czytelny. Skoro jest dobrze to nikt nie będzie się kwapił żeby cokolwiek zmieniać, bo po co ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230
no w sumie layout to kwestia gustu ;> ale przynajmniej opcje zmiany skina by wprowadzili! =D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
jestes 1 dzien na forum i masz takie wymagania?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
zmian na ten rok juz wystarczy ;)

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
o kurde juz dwa dni jest a jak pisalem postal bylo 1 dzien

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
jakies 10 minut temu byl 1 dzien :) kompresja czasu

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230
Na poddaszu rośnie mi czas, generalnie to sprzedaje go ruskim 1h za 500zł ale dzisiaj postanowiłem spróbować bo nowe nasiona sadziłem.

Btw, na forum jestem dłuuugo ale to jest nowe konto ;P



Zmieniony przez - Mad'Mssg w dniu 2012-10-20 21:49:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
to zaraz wyłapiesz bana za multikonto i się skonczy pitolenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230
Nie dostane bo stare skasowane! (=
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
gdzie jest spam a gdzie nie zostaw do weryfikacji moderatorom.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z zalogowaniem się na SFD w przeglądarce Opera

Następny temat

Skasowany post...

WHEY premium