SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Progres jak kiedy gdzie ??

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 507

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 113 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4173
Witam jak w temacie pomóżcie albo poprowadźcie mnie trochę jakimś linkiem bo nic ciekawego nie udało mi się znaleźć na ten temat.
Jedyne co znalazłem to że dodawać co tydzień trochę ciężaru ale chodzi mi bardziej dokładne opisanie tego co zrobić jak już dodam i nie zrobię tyle powtórzeń co przed dodaniem??

Np. robię 4s 8-8-10-12 po tygodniu dodaje 2kg do wyciskania leżąc ale już nie daje rady i robię 8-8-10-9 co wtedy ??
Co robię w następnym tygodniu znowu dodaje jakiś ciężar wracam ??

Wiem że można skracać czas odpoczynku manipulować powtórzeniami ale mi chodzi głownie o ten ciężar jak co tydzień mam go zwiększać to jak to ma wyglądać?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 934 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7072
No to logiczne ze nie co tydzien bo wkoncu po 3 tygodniach bys zrobil 1 serie z 2 powtorzeniami ... Mysl troche czlowieku robisz tyle ile mozesz z glowa. jak jestes doswiadczony to mozesz robic wymuszony , choc po pytanie swtierdzam ze dopeiro zaczynasz ...

Tetrahydrocannabinol z nim mi chwile płyną

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening 2-dniowy

Następny temat

Plan do oceny

WHEY premium