SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Profi Whey Mass vs Gain Bolic-EKSPERCI

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4346

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1460




Witam, zastanawiam sie nad zakupem jak najbardziej ekonomicznego gainera, czyli najwazniejszy jest dla mnie stosunek jakosc/cena. Po przegladnieciu skladow kilkudziesiecu gainerow zostal mi wybor pomiedzy Profi Whey Mass a Gain Bolic. Pierwszy-dobre (moim zdaniem) proporcje (bulk) 45g bialka,bardzo chwalony na forum, jednak dosyc drogi. Drugi-praktycznie najtansza opcja na rynku, przy tym sporo wegli-80g i dodatki: dekstroza,kretka,tauryna. Moim celem jest masa niekoniecznie beztluszczowa bo jestem strasznym sucharem (65kg-185cm)ale przy tym mam ograniczony budzet.
Co wiec bedzie waszym zdaniem lepsze?
z gory dzieki za odpowiedzi.

Zmieniony przez - Mr. Eko w dniu 2007-05-19 23:04:43

Zmieniony przez - Mr. Eko w dniu 2007-05-19 23:05:32
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 402 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39016
profi whey mass - bulk 50/50 dla osób mających problem z odkładaniem tkanki tłuszczowej, dlatego takie kompozycje bialka do wegli.ja stosuje zawsze po treningu.
gainbolic - dla osob ktorym ciezko idzie zdobywanie kolejnych kilogramów.
Stosujesz w zaleznosci od braków w diecie.

*...przeklinałem-przeklne zdradę biedę chciwość...*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 577 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5648
Gain Bolic 4kg zawiera:
- 600g białka
- około 3200g węgli (nawet nie sprawdzałem, ale pewnie ma jakieś 80% z czego większość to zapewne deXtroZa)
CENA
: ok.90zł

Profi Whey Mass 3,3kg zawiera:
- ok. 1570g białka
- ok. 1570g węgli
CENA: ok.120zł

Jeśli jesteś typowym hardgainerem i liczysz się z każdym groszem to wybrałbym GB. Z tym, że niewątpliwą wadą jest mała ilość białka, a jak chciałbyś dołożyć go trochę z odżywki to i węgli by dużo za dużo było Ale tak w ogóle to nic z tego bym nie brał. Jest lepsza opcja.

Carbo BX 3kg zawiera:
-ok. 2850g węglowodanów (przeważają maltodeXtryny)
CENA: 36zł (w sklepiku SFD)

Ostrowia WPC 1,8kg zawiera:
- ok. 1450g białka
- mizerne ilości węgli
CENA: 58zł (w sklepiku SFD)

Razem za to: 94zł, czyli mniej więcej tyle ile kosztuje GB, ale przy tej samej ilości węgli masz dużo więcej białka. Poza tym możesz sobie dozować te składniki w przeróżnych ilościach. Także ja bym tak zrobił. PoZdrawiam.

"La vendetta e nostra"
"Ból jest tymczasowy, Duma jest wieczna"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1268 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11409
jestes sucharem, potrzebujesz weglowodanow
nie bede ci rozpisywal madrosci co do tych gainerow
po prostu BIERZ GB6000
podstawa oczywiscie jest dieta.
pzdr

ZAKŁADY BUKMACHERSKIE
Zgarnij BONUS 40zł
www.bwin.com/?pid=1209&pt=2&language=9&mc=MGM-IY/cnHGpn65IIrXLuJlJw=== 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32053
ja żem tu zawiatł. znawca !

i powiadam ci zebys bral gainbolica bo tani jest dobry i fajny z niego gainar . !

Keep ya head up

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nitrobolon 2 spadki

Następny temat

Bóle mięśni a GAINERY

WHEY premium