SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z plecami

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 617

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 324
Cześć wszystkim :) Mam taki problem bo mam troche odstający kręgosłup ze jak się schylam to mi odstaje nie jest to aż tak tragiczne ale denerwujące bólów żadnych nie mam ani nic ale jest problem gdyż jak robie jakieś ćwiczenia na leżąco na twardej powieszchni np: unoszenie nóg czy nożyce itp to mnie boli to bo odstaje w tej czynności i nie moge tego robić, więc co polecacie żeby to jakoś naprawić czy może samo to minie przy stosowaniu jakiś ćwiczeń?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Proszę sprecyzować - w jaki sposób odstaje ? Odstają łopatki?
Jakaś wada postawy?

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 324
Nie nie łopatki kręgosłup gręgi nie jest to az tak tragiczne ale jednak zle mi sie cwiczy z tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 688 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3520
Czyli cos jest nie tak proponuje konsultacje ortopedyczna badz udanie sie do fizjoterapeuty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 324
ok w wolnym czasie postaram się udać do lekarza z tym, a znacie jakies cwiczenia na poprawe kręgosłupa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Słaba wytrzymałość, kondycja

Następny temat

Chory bark

WHEY premium