SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z oddawaniem moczu.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2669

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1155 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7174
Wiem że wiekszosc lubi wycinac i majac moja sylwetke juz dawno by wycinała ; ).

Ale mi na tym nie zalezy ja jak na wadze widze szczyt formy nawet jak opije sie wody i naw******lam ryżu i pas skoczy o 5 cm brzuch wyglada jak piłka, to mnie to *******i i czuje sie za***iscie bo waga dobra.


a po to cwicze zeby sie czuc za***iscie.
Taka obsesja, potrafi ktos racjonalnie wyjasmic to dlaczego waga na - a obwyody te same?

i**** ze mam obwyodyd te same wygladam bardzo podobnie jak wagi nie ma i czuje sie podbity

Zmieniony przez - CalvinK w dniu 2009-11-24 20:36:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24540 Napisanych postów 68220 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 538256
jelita oczysciles, tam jest kilka kilo

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1155 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7174
czyli ze jak chwyce za dobra diete to łatwo odbuduje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
jak tak Ci zalezy na wadze i rajcują Cie cyferki jakie się wyświetlają to ogranicz aktywność fizyczną do zera, najlepiej tylko leż i jedz non stop, efekt samozadowolenia po miesiacu bedzie oszłamiający. Fajnie udawać mega dogrzanego koksa w bluzie, tylko potem problem sie robi jak trzeba się rozebrać.

Zmieniony przez - dariusz189 w dniu 2009-11-24 20:47:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24540 Napisanych postów 68220 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 538256
zapchac jelita latwo wiec jak cie cieszy duza waga bez wzgledu na jakosc masy to szamaj

zdanie mam jak darek

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1155 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7174
aktywnosc fizyczna juz ograniczona do zera poza chodzeniem do szkoły ;).

Nie bawi mnie udawanie koksa, a nawet jak bede miał 100w pasie to chetnie sie rozbiore, bo*****a kłade na brzuch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1155 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7174
no taka psychike mam i nie poradzicie, obiecałem sobie ze jak zorobie 100kg to wytne 1 raz w zyyciu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 1946 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36723
to tako ci powiem a obwody, siła ? pospadało

AfterHours.fm - The Best in Trance & Progressive

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 599 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3222
spróbuj z rańca załyczyć 2gramy witC do tego tabsa b.. wypić litra wody ..niena raz ale w gozinkę i przygotować się że cąły dzionek będziesz biegał siii ..powinno zakwasić pęcherz i wypłukać bakcyle a jak nie pomoże ..to lekarz ..bo mogą to też byc nerki ..albo prostata

pump it

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1155 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7174
Dz. darmozjad sog.

Mariusz sila to nawet chyba lepsze niz na cyklu
ale to moc jest przez aakg z treca ; )
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odnosnie nowej omki

Następny temat

Cykl + PCT

WHEY premium