SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z kręgosłupem.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1870

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam. Mam od pewnego czasu problem z kręgosłupem. Przez pewien czas się troche garbiłem i teraz w dolnej części kręgosłup jest wklęśnięty taki łuk ( cos w stylu litery S). I jak przez dłuższy czas siedzę to mnie ciągle boli i czuje w odcinku lędźwiowym (tak to się chyba nazywa) ciepło, gorąco jakby był taki nagrzany plac. Co się dzieje? Co mam zrobić? Prosze o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 2023 lat Przeczytanych tematów 0
moge iść sam.....moge iść sam ale ja mam 17lat!!


ja mam do tego takie palenie i gorąco czuje niewiem czy pisałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 432 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3276
to najprawdopodobniej skutek hiperlordozy i twój kręgosłup moze czuć się troche przeciążony. Najlepszym rozwiązaniem może tu byc korekcja wad posatwy IMO

bez pracy nie ma kołaczy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no okej ale gdzie mam się udac i jak to zniwelować bo krzywi się coraz bardziej i to chyba od przeciążenia ciągle boli i pali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 432 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3276
fizjoterapeuta. O objawach balenia z góry mówie za bardzo nie mam wiedzy ,wiec poczekaj na opninie mądrzejszych ,ale tak. To sprawa dla fizjoterapeuty

bez pracy nie ma kołaczy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale czy fizjoterapeuta nadprostuje mi kregosłup??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 432 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3276
"naprostować" naturlane krzywizny kręgosłupa moższ tylko ty sam a fizjoterapeuta pokaze CI jak

bez pracy nie ma kołaczy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a czy do fizjo potrzebuje skierowania, za to sie płaci bo mam tylko 17 lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 432 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3276
idx prywatnie

bez pracy nie ma kołaczy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to już wolę nic z tym nie robić :(

a czy ktos może mi na to dac jakies ćwiczenia korygujące PROSZE

Zmieniony przez - yanek15 w dniu 2008-10-23 19:30:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 432 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3276
poszukaj panśtwowo idź do ortopedy moze da CI skierowanie powiedz w czym problem itp,ale ejst teraz to olejesz to za pare lat bedzie naprawde niewesoło:D

bez pracy nie ma kołaczy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 657 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3125
idź koleś do lekarza i on powie co z tym zrobić

Zmieniony przez - Czehu w dniu 2008-10-24 14:49:58
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zmęczenie?

Następny temat

da rade pod prostować?

WHEY premium