SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z jedzeniem

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 740

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Martucca z działu Ladies SFD.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 193 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3671
Witam, mam dośc nietypowe objawy otóż od 2 dni nie jem nic. Jestem strasznie głodna ale gdy patrze bądz pomyśle o jedzieniu to zbiera mi się na wymioty. Dziś na siłe chciałam wmusic w siebie suchą bółke i pomidora. Gdy to jadłam miałam wrażenie że to jest zepsute. Po czym zwymiotowałam. Nie moge napic się zwykłej kawy czy herbaty bo tez mam wrazenie ze inaczej smakuje. Jedyne co moge pic to woda. I nic wiecej. Nie wiem czym to jest spowodowane. Mam ciągłe zawroty głowy, nudności dłonie i stopy strasznie mi napuchły, czuje tylko pieczenei i swędzenie 2 dni temu miałam gorączke. I zastanawiam się czy to ona nie spowodowała tych o to objawów. Od poniedziałku zaczełam trening po dośc długiej przerwie. Nie mam pojęcia co się dzieje.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Proponuję wizytę u lekarza, my nei wywróżymy z magicznej kuli co Ci dolega.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 240 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1965
a ja mam magiczną kulę i jestem przekonany na 99% że ma bulimie. Ile masz lat? ja na twoim miejscu bym się nie zastanawiał i był już u lekarza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 123 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1532
A ja myślę że to ciąża olaola
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

potrzebuje pomocy pla koleżanki

Następny temat

Chudzielec do kwadratu...

WHEY premium