SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z Kolanem

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 405

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 23
Witam


Zacznę od tego iż w zeszłym roku miałem kontuzje stawu skokowego gdzieś na początku wakacji kontuzja przeszła w miarę sprawnie miałem skręconą kostke oraz naderwane scięgna.Gdzieś od tamtego momentu gdy wróciłem do treningów od czasu do czasu pobolewało mnie kolano ale gdzieś nacierałem masciami i przechodziło aż do teraz gdy ból nasilił się postanowiłem załatwić sobie badanie RM i brzmi ono następująco:
W sąsiedztwie rogu przedniego łąkotki przyśrodkowej widoczna torbiel okołołąokotkowa o wymiarach około 10x10x 4,5mm łącząca się wąskim pasmem z jamą stawu biegnącym pomiędzy przyczepem rogu przedniego łąkotki przyśrodkowej a wiązadłem poprzecznym kolana. Wiązadło właściwe rzepki w obrębie przyczepu do szczytu rzepki z ogniskiem wysokiego sygnału obejmującym około 1/3 szerokości więzadła- cechy częściowego uszkodzenia. Wiązadła krzyżowe przednie i tylne w normie. Wiązadła poboczne, ścięgno mięśnia czworogłowego oraz troczki rzepki prawidłowe. Łąkotki przśrodkowa i boczna w normie. Chrząstka na powierzchniach stawowych stawu kolanowego prawidłowej grubości o prawidłowym sygnale. Sygnał szpiku kostnego struktur stawu kolanowego prawidłowy. Nie stwierdzono zwiększonej ilości płynu w jamie stawu. Struktury dołu podkolanowego prawidłowe.

Proszę o pomoc i sproszczenie oraz miej/wiecej ile mnie czeka przerwy i co robić żeby to jakoś odbudować/naprawić.
Z góry dziękuję...
Pozdrawiam :P
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Niedoczynność tarczycy

Następny temat

Trądzik po goleniu

WHEY premium