SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prośba o podpowiedż w kwesti Odbloku

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 350

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 68
Witajcie!

Jestem Martin.To mój pierwszy post na forum. Choć byłem nań obecny od samego początku.
To już kilkanaście lat. Forum było wtedy zupełnie inne i bardzo proste.

Powracam do czytania SFD po wieloletniej przerwie. Mam też pytanie....

Od 3 lat jestem na "samowolnym TRT" Używam 250mg Testosteron Enan bądż Cypio 1x na 7-10 dni. NA TRT wszedłem, bo mi się
wyrażnie przyśniło, że tędy droga. Nigdy nie robiłem badań, ani nie konsultowałem się z lekarzem. Wszystko samouk
plus słuchanie ciała.

Czuję tylko POZYTYWNE objawy TRT.

Natomiast zaciekawiłem się ile mój 42 letni organizm jest w stanie wycisnąc Testa z jąder i pomyślałem o obloku.
14 dni byłem bez zastrzyku i poszedłem na pierwsze w życiu badania.

Wyniku to:

TSH: 2.00 ulU/ml
Estradiol: 15.7 pg/mL
FSH: 0.5/miU/mL
Prolaktyna: 7.58ng/mL
SHGB: 29.10 nmol/L
Testosteron 2.04ng/mL

I pytanie....

Jak należy się odblokować po 3 latach ??

Napewno będę chciał powrócić do TRT, ale ciekawość o wydolność jąder mnie zżera

Będę bardzo Wdzięczny za wszelkie sugestie i podpowiedzi.

Dziękuję i Pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 68
lodzianin1
Hmg szukaj androchemu bo cena apteki jest mega wysoka

iu
Tak wiem. Już jakiś czas temu myślałem o HMG zamiast HCG.Na HCG ponoć organizm sie uodparnia szybko.Na szybko znalazłem Androchem za 50zł za 75iu.Dzięki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Podawales jakieś hcg w czasie tego cyklu?
Słaby trochę pomysł bo będzie ciężko po takim czasie zaskoczyc
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 68
Tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 68
Sorry poprzedni post "wysłał się sam"

Tak od czasu do czasu podawałem do 3 dni 250 HCG

OD ponad miesiaca tego nie robię.

Nie podawałem regularnie. Tylko kwartał co 3 dzień, a potem miesiac wcale i znowu kwartał do 3 dni

W taki sposób używałem HCG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3796 Napisanych postów 18481 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205693
Chcesz sie teraz odblokowac w wieku 42 lat i co dalej?
Brakuje jeszcze badania lh.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 68
Aleks
Chcesz sie teraz odblokowac w wieku 42 lat i co dalej?
Brakuje jeszcze badania lh.


LH: 0.5/miU/mL
FSH: 0.5/miU/mL

Mam takie same wyniki LH i FSH


Chcę zobaczyć wydolność organizmu na wypadek "W" a potem, po może kwartale znowu
na TRT

Bo Wojna w Europie bardzo możliwa, choć niewielu to dostrzega
Niewielu widzi kryzys DNA, kryzys Męstwa i kryzys demograficzy,
który może zakończyć się pełną stagnacja demograficzna w 10-15 lat
w Europie.Ci co mają teraz np. 3 lata już moga być w pewnym sensie
wysterylizowani przez Naturę

Experyment Callhouna może Ci nieco podpowiedzieć co
i jak w Europie. Niby tylko myszy, a podbieństwa WIELKIE

A potem, może w 2033r Rosjanie to rozwiażą Nuklearnie a Amerykanie będą im bili Brawa

Czyli odblok, badania i po 3-4 miesiącach TRT.

Dzięki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sory że nic nie wniose do twojego pytania ale czy jest sens robić sobie znowu chaos w organizmie tylko po to żeby zobaczyć czy działa? Jeżeli boisz się wojny i dostępności towaru to mi bardziej racjonalne wydaje się że lepiej po prostu wyemigrować. Zresztą w razie tak grubej wiksy jak wojna to ja bym się martwił o dostęp do żarcia a towar sprawa drugorzędna zwłaszcza w twoim wieku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3796 Napisanych postów 18481 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205693
Jeśli już chcesz się odblokować to dajesz najlepiej hmg 75 mg co 3 dni na przemian z hcg 1500 iu co 3 dni przez miesiąc następnie robisz badanie testa. Jeśli będzie minimun w połowie widelek to dajesz clom + nolva przez 30 dni po 1 tbl.
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 68
GymAddiction
Sory że nic nie wniose do twojego pytania ale czy jest sens robić sobie znowu chaos w organizmie tylko po to żeby zobaczyć czy działa? Jeżeli boisz się wojny i dostępności towaru to mi bardziej racjonalne wydaje się że lepiej po prostu wyemigrować. Zresztą w razie tak grubej wiksy jak wojna to ja bym się martwił o dostęp do żarcia a towar sprawa drugorzędna zwłaszcza w twoim wieku


GymAddiction.. Niespecjalnie sie boję. Wolę Walkę niż emigrację. Chciałbym móc wykazać sie Odwagą a nie tchórzem,Myśl o emigracji ze strachu mnie brzydzi. Wojna to coś czego człowiek boi sie dopiero na froncie.A zanim to nastąpi czeka się na to z Excytacją. No i na tej Wojnie frontu tradycyjnego nie bedzie. Ale to bardzo złożony temat i trudno mi o tym gadać z osobami z Polski. Polacy są jak takie duże dzieci i bez wyobrazni mlitarnej. . Z Rosjanami fajnie się o tym prawi, bo oni ogarnieci i swoje wiedzą. Niespecjalnie też to szybko nastąpi ta "Wojne".No i nie wiem czy napewno Tylko tak zakładam na podstawie posiadanych danych .

Co do odbloku to po prostu jestem ciekawy jak działa mój organizm i stąd pomysł o odbloku. Ale gdyby było więcej argumentów zebym odpuścić to bym odpuścił odblok. Sta moje pytanie na forum

Jak miałem 17 lat to z rok czasu coś koxowałem. Poszło ze 300sztuk mety, z 10 sztuk Sustanonu i pewnie ze 40 Testanatów. Napwno byłem zablokowany, lecz nie wiedziałem wtedy o odbloku. Potem w wieku 30 lat powróciłem na siłkę i ludzie mówili, ze nieżle wyglądam.Choć tak naprawdę to bardzo przeciętnie bo 41 bicprzy 178cm wzrostu, choć klatka niezła Byłem tez byłem dość zacietrzewony na Treningach i czułem dużo testa w sobie. Takze wtedy mój organizm wróci do niezłej równowagi hormonalnej o własnych siłach. Ciekawy jestem jak to wygląda teraz

Dzieki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 68
Aleks
Jeśli już chcesz się odblokować to dajesz najlepiej hmg 75 mg co 3 dni na przemian z hcg 1500 iu co 3 dni przez miesiąc następnie robisz badanie testa. Jeśli będzie minimun w połowie widelek to dajesz clom + nolva przez 30 dni po 1 tbl.


Aleks bardzo Ci dziekuję. Muszę znależć dostęp do HMG. Mój sprzedawca nie ma w ofercie. jeszcze raz Dzięki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Hmg szukaj androchemu bo cena apteki jest mega wysoka
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fatalne samopoczucie po propie

Następny temat

Enan+npp

WHEY premium