SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prośba

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2352

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 371
postanowiłem że wezme się do roboty zaczynam ćwiczyć ułożyłem plan 3 razy w tygodniu.Będe czasem z filmików uczyć się kopnięcia i wszelkiego rodzaju walnięcia.W sumie dobrze by było żeby ktoś który jest choć troszeczke doświadczony mi pomógł bo ja naprawde mam wielki problem i nie chce żeby odbiło się to gdy będe nawet starszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 416 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8476
napisz mi swoje gg ;) może choc troszke ci wyjasnie :) i rozwieje twoje watpliwosci ;)

i zobacz jeszcze to...
http://www.youtube.com/user/KravCam
może też cos znajdziesz :)

Zmieniony przez - MMA91 w dniu 2010-03-27 17:33:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 371
Kurczę nie wiedziałem jak napisać na pm.Moje gg znajduje się na profilu ale ci podam teraz 3553648.Dzięki za pomoc i za filmiki:P.Tyle żebym miał te 3 kanały oblukać ze wszystkich filmów miałby 3dni treningu po po póltora godziny:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 42 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 264
słuchaj no Suwałki- ja wiem trudne warunki mogą być z klubami ale nie uwierzę że nie ma ani jednej "rozrywki" dla młodzieży żeby się po blokowiskach/podwórkach nie pałętała i miała konflikty z prawem. nawet u mnie w Tarnowie osoby do lat 18 mogą za DARMO uczęszczać na zajęcia boksu w kilku klubach, chyba jeszcze karate jest for free. poszukaj popytaj, idź do jakiegoś klubu i zapytaj
-o możliwość dostania się do "sekcji"(jeśli istnieje) w sekcji zawsze jest taniej (50% przeważnie) a jak ci wyjdzie 20 Zł miesięcznie to ciocia z wujkiem ci dadzą po 10 na miesiąc a jak nie to babcia da
- lub o możliwość darmowego treningu w jakimś klubie, czy jest coś takiego i w ogóle u ciebie goście którzy się tym zajmują wiedzą co i jak no i gdzie :P



???????????????????????????????????????????????????????????
pytanie do admina czemu temat problem w szkole/na osiedlu jest zamknięty??????? za***isty temat a nie można pisać


Zmieniony przez - bosher w dniu 2010-03-28 17:48:21

OTHER CAR AUDIO- Montaż profesjonalnych instalacji car audio do wszystkich modeli samochodów tych nowych i tych starszych :D w okolicach Tarnowa (małopolskie) ZAPRASZAM [email protected] lub sms 796174489 gg 7770921

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
temat jest otwarty...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 371
zobaczyłem że jest boks za darmo ale tam szukają byków niestety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
byków?
tak Ci powiedzieli?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 371
Nie powiedzieli ale mi powiedział facet że raczej nie będzie nic z tego.Bo on szuka tam jakiś wielkich i silnych żeby na zawody jechać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 416 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8476
to powiedz ze możesz zawsze startować w niższych kategoriach wagowych :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
właśnie na ten box postaraj się dostać, poczytaj jakie są śmieszne kategorie wagowe, waga papierowa albo musza,
poza tym w Suwałkach jest chyba Judo, tylko nie pamiętam gdzie
wiem że kasy nie masz, ale może te 50 zł na miesiąc (przynajmniej wydaje mi się że tyle to kosztuje) jakoś wysupłasz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

VII Mistrzostwa Polski Seniorów Polskiej Federacji Kyokushin-kan Karate Do

Następny temat

Obrona przed "wiatrakami"

WHEY premium