SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pride w ameryce

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1196

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 695
Przedwczoraj zebrała się komisja stanu Kalifornia odnośnie sportu i z przedstawicielami Pride omawiała ewentualną organizację ich gali w USA. Jak wiadomo DSE od dłuższego czasu ma plany wejścia ze swoimi galami do Ameryki. Największym problemem są jednak regulacje prawne w USA odnośnie przepisów MMA. Komisja wyraziła zgodę na walkę w ringu, na czas rund w systemie 10-5-5 minutowym oraz na posiadanie przez zawodników kimon i butów zapaśniczych. Nie zgodzono się na kopnięcia i uderzenia kolanami leżącego fightera. Teraz przez 45 dni będzie trwała finalizacja od strony prawnej przepisów. Jeśli "debatowanie" nie przyniesie całkowitego porozumienia przed 9 grudniem, cały proces legalizacji gal Pride w USA będzie się musiał rozpocząć od nowa, co może się zacząć dopiero w połowie 2006 roku.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1435 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7041
Dobrze, że PRIDE zdobędzie nowych fanów, cieszy mnie to, aczkolwiek przyznam, że te regulacje są idiotyczne. Amerykanie naprawdę mają nie po kolei we łbach - generalizując jest to banda zacofanych purytanów "bez kolanek i kopnięć leżącego przeciwnika" - nawet nie chcę wiedzieć czym się kierowali przy tym, co uznawali za rzeczy dopuszczalne, a co nie. I tak wiadomo, że nie rzetelną wiedzą na temat MMA, tylko jakimiś swoimi absurdalnymi "zasadami", albo innymi tego typu bzdurami. Znów będzie dochodzić do śmiesznych sytuacji, że zamiast posłać kilka oczywistych kolanek na głowę (tak jak np. robił to Arona z Saku czy Crocop z Igorem) to w pewnych pozycjach nie będzie można w ogóle nic sensownego zrobić. Ech...no nic. Widocznie władze PRIDE uznały, że taka cena wejścia na rynek amerykańska jest do przyjęcia (i chyba faktycznie jest )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 452 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3673
Kilbian Cro-cop z Igorem?Kolanka to on zapodawał m.in.w 2 walce z Fuitą i 2 z Randelmanem.Igora poczęstował "jedynie"klasycznym high kickiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 906 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6128
W walce z Herringiem tez czestowal Heath'a kolankami w parterze...

*I'm still standing and I'm still waiting for a title fight. Fedor Emelianenko you are next !!!* - MIRKO CROCOP

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1435 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7041
Sorry, coś mi się ostro pomyliło. Miałem na myśli drugą walkę z Fujitą. Nie wiem czemu napisałem z Igorem.

Ale reszta się zgadza
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Na temat K-1 Final Elimination...

Następny temat

Wywiad z Duane Ludwigiem (PL!)

WHEY premium