SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pracownicy ochrony w Polsce

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 753

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10934 Napisanych postów 50179 Wiek 28 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57816
Podstawowy problem ochroniarski w Polsce tkwi w tym,że nie ma w tym zawodzie profesjonalizmu.Po prostu takie pojęcie w tym zawodzie w Polsce nie istnieje.Za przeproszenieniem jest to albo stado emerytów chcących sobie dorobić do emerytury (bo w swoim zawodzie już się nie nadają np.emerytowani Policjanci,Wojskowi itd.),renciści tzw.ludzie z pewnym ubytkiem na zdrowiu czyli nazywając to po imieniu ludzie chorzy,którzy mają za to dodatek i jeszcze firmy z tego korzystają.No i studenci. A gdzie tu profesjonalizm.Żeby zostać Policjantem trzeba przejść odpowiednie testy sprawnościowe nie wspominając o psychologicznych.Potem,żeby tą pracę utrzymać nie wystarczą jedynie badania lekarskie.Raz w roku trzeba zaliczać testy sprawnościowe by zachować pracę,to samo jest w wojsku.Gdyby pracownik ochrony miał co roku zaliczać testy sprawnościowe by zachować pracę to wtedy tak naprawdę okazałoby się jak naprawdę traktowany jest ten zawód.Niezależnie czy ktoś miałby licencję czy nie.Zmniejszyłaby się ilość firm ochroniarskich w Polsce.Zwiększyłyby się zarobki pracowników ochrony.A instytucję które ogłaszałyby przetarg na ochronę danego obiektu,instytucji miałyby wybór albo mieć ochronę z prawdziwego zdarzenia albo nie.Jeżeli Policjant czy Wojskowy nie daje rady pracować już w swoim zawodzie i idzie na emeryturę to co takiego zdziała w ochronie ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16074 Napisanych postów 127068 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1434123
jak chcesz odpowiedzieć na czyjś post lub podjąć dyskusję to się zarejestruj i napisz w odpowiednim dziale.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85038
muszę się z Tobą zgodzić. Sam pracuję w tej branży od czasu do czasu, więc wiem o czym mówisz. Nie mam jeszcze licencji jakby co. Ale wiem o czym mówisz. Są firmy, które zatrudniają każdego kto zadzwoni. Bez znaczenia czy to 60-letnia babcia czy 16 letni uczeń. I jak potem ktoś kto jest na imprezie, którą obstawia taka firma, ma czuć się bezpiecznie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Dieta 60kg 180 cm pomocy

Wheya