SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Praca zmianowa - rozkład posiłków

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 865

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 162
Witam wszystkich

Jak powinien wygladac ostatni posilek po powrocie z pracy z 3 zmiany ? Ogolnie wracajac z nocki ok 7 00 jem bulke z twarożkiem i pomidorem i popijam szklanka wody z cytryna . ogolnie nic ciężkiego i nie za wiele ... ale nie wiem czy to dobrze bo w ciagu godziny zasypiam :/ bo juz nie na jednym forum czytalem ze trzeba jesc min 2-3 h przed snem i stad moje pytanie czy jest to mit czy prawda i czy moge na spokojnie jesc takie lekkie sniadanie zaraz przed snem ?
Z gory dzieki za pomoc pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699695
Spokojnie możesz jesc , tylko musi to być posiłek lekkostrawny . Natomiast co jesc ? Normalny posiłek wg diety która sobie ustalisz tylko przestawiasz sobie ja na tryb nocny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Nie ma konieczności jedzenia 2-3 godziny przed snem. Śmiało możesz godzinę. Zwykły posiłek. Nic nadzwyczajnego. Tak abyś nie mial problemów z zaśnięciem i ew. Jakością snu.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę do oceny, 68kg

Następny temat

Makroskładniki w diecie

WHEY premium