SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powrot do formy i towaru po 7 msc bez treningu, diety i kontuzji

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2777

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3786 Napisanych postów 18463 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205633
Mozesz jeszcze dodac wymiary (wzrost,waga itp)

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 191 Napisanych postów 799 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8197
Aleks
Mozesz jeszcze dodac wymiary (wzrost,waga itp)



Aleks w... c wymiary niech sie sylwetka broni
Jestem troche wyzszy niz Malecki hyhyhy i z 20 kilo lzejszy na masie no ale nie bede sie porownywal z mistrzem oczywiscie hehe

Tam na masie 85/87 kg z Lapa 44/45
Wycinka jakies 72 z Lapa 42
Uda gdzies zawsze w Okolicy 65 osyclowaly klata ponad 125
I maly knurek 165 cm... Ale wariat... Wiadomo hahaha

Pozdro
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 191 Napisanych postów 799 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8197
Aleks
Zrobione, masz gen wiec szybko dojdziesz do formy powodzenia



Cieszy to co powiedziales ale genu raczej nie ma, na tych srodkach co ja bralem to goscie z genem do bb wygrywaja zawody hehe a tak na powaznie to u mnie straszna dziura przy mostku w klacie dopiero gora sie schodzi, co wizualnie troche Lipa, walcze z tym latami juz, tylko maly bf i duza masa w kalacie maskuja ta niedoskonalosc,
Nogi mam tez slabe ale tutaj to juz kwestia Chyba pewnych problemow zdrowotnych uniemozliwiajacych ich nap.... na mega duzych ciezarach
Bicepsy sa Lipa nie widac separacja glow i fajnego szczytu, za to triceps dobry i wydaje mi sie ze grube plecy ale tez tam troche szczegolow brakuje
Takze taka genetyka pol na pol hahah








Zmieniony przez - Thomas07 w dniu 26-2-2022 12:47:53
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 775 Napisanych postów 736 Wiek 43 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 10212
Jestem
I dzięki za motywacje
1

Bierzesz jak dziecko , wyglądasz jak dziecko...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 191 Napisanych postów 799 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8197
Siemasz, mordzia
Taaa jedziemy z tematem
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 49 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1148
Fajny temat ;) z ciekawością będę oglądał twój powrót
1
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94883 Napisanych postów 364891 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670387

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 191 Napisanych postów 799 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8197
Bartoszko1992
Fajny temat ;) z ciekawością będę oglądał twój powrót


Postaram sie wykreci jakas ciekawa sylwetke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 632 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 73174
Wyglądało to zacnie! Rób swoje, prowadź relacje a na pewno będzie wykręcisz lepsza formę. Obserwuję i kibicuje, zdrowia życzę!
1

Zyj,a nie istniej!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 191 Napisanych postów 799 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8197
patryku5
Wyglądało to zacnie! Rób swoje, prowadź relacje a na pewno będzie wykręcisz lepsza formę. Obserwuję i kibicuje, zdrowia życzę!


Dzieki, dzieki, zdrowko najwazniejsze, na szczescie wyniki przed cyklem ogolnie bajka krew, tarczyca, hdl, nery, watroba, cukier, takze oby tak dalej
Zdrowka, pozdrawiam
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zapytanie-doping

Następny temat

Pomocy, jak mam rozrobic..

WHEY premium