SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powrót na siłownie...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1315

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez apokalipsa z działu Trening dla zaawansowanych.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51568 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam wszystkich!

Jestem nowy na forum wiec się przedstawię. Mam na imię Karol w marcu skończyłem 20 lat, historie z siłownią zacząłem w 3 gimnazjum skończyłem trenować pod koniec 2 klasy liceum ( nie wiem dlaczego tak wyszło, no ale czasu nie odwrócę ) kiedyś często siedziałem i czytałem artykuły na tym forum wiele się tutaj nauczyłem ale po 2 letniej przerwie nie mam w ogóle obeznania na rynku odzywek na pewno dużo tego wyszło więc oto nasuwa się moje pytanie i zarazem prośba a mianowicie jaki zestawik odzywek byście mi polecili po takiej przerwie? Ja myślałem nad Kreatyna treca z tauryną + system protein 80 olimpu i do tego dextroza, co o tym sądzicie? Z góry dziękuje za wszelkie odpowiedzi i pomoc, pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ale to jest dzial TRENING...

jesli masz w tym problem to możemy pomóc, ale inicjatywa musialaby należec do Ciebie

nie pisalbhym tej uwagi gdyby nie fakt, że odżywki/suple narazie moga byc niepotrzebne...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51568 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ten dział zdawał mi sie najbardziej odpowiedni ale widze ze jednak nie mialem racji :)
Chcialbym naprawde zeby ktos mi doradzil co kupic, trenuje 2 miesiace z dieta powrot do dawnej formy jest zauwazalny wiec chce do wakacji odzyskac wszystko co stracilem, dlatego chce wspomoc diete suplementami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2473 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45320
przy dobrej diecie można olać suplementy. jak sama nazwa wskazuje - jest to dodatek do tego, czego nie dajesz rady wycisnąć z normalnego żarcia. tym samym; albo pomoc dla zapracowanych osób albo zwyczajne lenistwo i zamiana na gorsze. z małymi wyjątkami oczywiście; np ja osobiście po treningu raczej nie zjadłbym 'prawdziwego' posiłku, także wspomagam się izolatem, ale tylko nim.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51568 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak ja rozumiem ze to "dodatek" ale zawsze wole miec jakies bialko w razie jakbym nie mogl spozyc normalnego posilku, a jesli chodzi o kreatyne to co polecacie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1167 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18150
Myślę, że na dobry początek mono będzie w sam raz.

Ciężki trening w drodze do chwały świat jest zbyt duży żeby myć małym !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51568 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No i ja tak wlasnie pomyslalem, nie ma co odrazu startowac od "mocniejszych" suplementów. Po takiej przerwie i tak efekt powinien byc zadowalajacy, przynajmniej mam taka nadzieje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
zgadza się

ładuj mono i jedziesz!

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51568 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki chlopaki tego mi było trzeba :) Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51568 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panowie mam jeszcze jedno pytanie odnośnie treningu. Mam dylemat czy trenowac kazda partie miesniowa raz w tygodniu czy dwa. Do tej pory przez te 3 miesiace trenowalem kazda partie raz na tydzieni zastanawiam sie czy dobrym rozwiazaniem byloby trenowanie kazdej partii 2 razy w tygodniu, co o tym sadzicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 320 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8717
raz w tygodniu a dobrze

VeB!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywki w trakcie sezonu piłkarskiego

Następny temat

ZESTawik na maSSĘ-pomoc w rozplanowaniu!!!

WHEY premium