SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powiększenie biustu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13047

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jagódka nie wiem o czym piszesz... to co ja znalazłam akurat jest w formie balsamów- kremów(??)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Louve, moja wypowiedz dotyczyla tabletek z fitoestrogenami i sugestii joggera, ze fitoestrogeny znajduja sie w kremach przeciwzmarszkowych. Pzreczytaj caly watek, to bedziesz wiedziec o co chodzi. A zamieszanie wyniklo z tego, ze na tym forum nie da sie zamiescic odpowiedzi pod konkretna wypowiedzia, pojawia sie ona zawsze na koncu watku. No chyba, ze ja czegos nie wiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok, sorry
Ale właściwie to mogłaś imiennie zwrócić się do danej osoby... byłoby łatwiej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oczywiscie masz racje, tylko ja o tym nie pomyslalam. I nie masz mnie za co przepraszac, to raczej ja powinnam przeprosic Ciebie za zamieszanie. A o tym specyfiku, o ktorym piszesz nic nie wiem, dlatego sie nie wypowiadam. Ale przyznaje, ze opis brzmi obiecujaco, choc troche malo wiarygodnie jak dla mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Informacja o fitoestrogenach jest z reguły na froncie opakowania, bo służy jako reklama . Zaś same fitoestrogeny pochodzą z soi.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O, to mnie zdziwiles, bo z tego, co ja wyczytalam wynikalo, ze roslinek z fitoestrogenami jest wiecej, a soja chyba nie byla wspomniana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4411 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
skutiem ubocznym zażywania tabletek koncepcyjnych (z zawartościa progetsagenu i estrogenu)może być powiększenie biustu.
może warto spróbować...przyjemne z pozytecznym...

SI VIS PACEM, PARA BELLUM...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Soja jest podstawą np. naturalnych środków stosowanych przy menopauzie. A tabletki anty... pisałem że czasem powiękzają sam biust, ale najczęściej raczej dół, a czasem i dochodzi cellulit (gratis ).

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 785
Louve23 jesli masz więcej informaci co do tego top model - jakaiej to firmy i takie tam to prosze , moja kumpela sie napaliła i hyba jest wstanie wydac tyle

dorek

dorek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Dorek niestety to co napisałam tylko :( ale opis tego kosmetyku wziełam z pisma GLAMOUR, a poza tym widziałam tek kosmetyk wystawiony dwa razy na allegro, sądzę że w drogich i dużych sklepach kosmetycznych albo raczej salonach kosmetycznych to będzie (w sumie cena jest zabójcza...)firma i nazwa jest taka jak napisałam TOP MODEL Methode Jeanne Piaubert. Ale dołącze jeszcze zdjęcie tego kosmetyku... Sama nie szukałam więc nie wiem jak jest z jego dostępnością...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

aerobic

Następny temat

co powinienem jesc??

WHEY premium