SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poważny problem, prosze o pomoc

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1365

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 856
Witam,
mam poważny problem mianowicie mój brzuch. Jest ogromny, byłem u lekarza, przepisał mi Espumisan ... Jednak to nie tu leży problem. Po ok. 3 msc na siłowni brzuch stale zaczął mnie "wyprzedzać". Wczesniej był płaski jak deska, ale też ważyłem mniej. W ciagu msc przybrałem w tali 6 cm i tylko w tali. Gdzie regularnie biegam, cwicze brzuch + normalny trening siłowy.
Czy jest mi ktoś w stanie odpowiedzieć co się dzieje, bo za jakis czas będę mial "przenośny stół"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21797 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Nie pojmujesz... poszło w talię/brzuch i tyle. Jesteś typem gościa, który na stare lata będzie wyglądał jak typowy polak.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 856
I co nic sie nie da z tym zrobić? Chcesz mi powiedzieć ze 8 msc, chodze na siłownie beż sensu ? Bo i tak bede na stare lata typowym Polakiem w kapciach kubota?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21797 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Trenować zawsze warto bo to wpływa na zdrowie i jakość życia. Ale skoro zamiast w mięśnie poszło Ci w talię/brzuch (co sam przyznajesz) tzn, że robisz coś nie tak - głównie dieta/trening. Tutaj popraw bo problem będzie się pogłębiał. Teraz tego nie widać tylko Ty masz fikse na tym punkcie, ale już za 5-10lat będzie spory brzuszek, zauważ też że masz zapadniętą klatkę i opadnięte barki także stąd myśl, że już nawet po 40'stce będziesz wyglądał jak typowy polak browarnik. A późnej już tylko gorzej. Pamiętaj też, że dla faceta jak i u kobiet otyłość brzuszna jest ciężko bo te obszary u faceta są problematyczne do usunięcia.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mastrubacja,testosteron,progres

Następny temat

Ból mostka

WHEY premium