SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pourazowy przeprost kolana. Pomocy!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5777

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400
Mój problem wygląda następująco. Miałem już dwa złamania lewej nogi, jedno w udzie, drugie w piszczelu i strzałce. Oba leczone operacyjnie (gwóźdź wewnątrzszpikowy). Teraz jest tak- nic mnie nie boli w kolanie, ale widzę, że mam większy przeprost niż w zdrowej nodze i jak czase msobie idę tak luźno to noga w pewnym momencie jakby mnie hamuje, jakby chciała wygiąć się do tyłu. Narazie jeszcze nie biegam, bo jestem pewny, że by mi od razu poszło krzyżowe. Lekarz mówi że taki przeprost normalny- ja jestem w 100% pewny, że to nieprawda. Kto by mi coś poradził na ten przeprost? Zaznaczam, że stabilizator taki ze stelażem odpada(mój kumpel taki nosił, a jak mu lekarz pozwolił przestać to w pierwszej przebieżce zerwał sobię więzadło krzyżowe). Są jakieś ćwiczenia, leki na zmniejszenie tego przeprostu? Czy cokolwiek innego, byle sprawdzonego. Proszę pilnie o pomoc!

Jakby tu zarobić, żeby sięnei narobić.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Masz niestabilne kolano po prostu.
Jedyne,co pomoże,to SPRAWDZONY fizjoterapeuta z odpowiednio dobranymi cwiczeniami - indywidualnie do przypadku.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 128 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1188
Z przeprostem nic nie poradzisz, jedyne co...to możesz skupić się na ćwiczeniach by przeciwdziałać temu uciekaniu kolana w tył. Ten objaw świadczy o zbyt słabej kontroli mięśniowej..."czucie głębokie"-"prioprocepcja" - też to miałem :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ŁĘKOTKA I TORBIEL BACKERA

Następny temat

Czy moge brac odzywki?

WHEY premium