SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzebna pilna pomoc

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4440

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205594
Do dnia oddania krwi leciał?

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1809
Tak wlasnie dziwi mnie to ze nie startuje wbilem dzisiaj hcg 1666 kolejne zamierzam w sobote i kolejne w poniedzialek czuje troche jakby mrowienie w jadrach juz ale moze mi sie zdawac i chyba dopiero gdzies od srody wjade z clomem ale to bedzie dalej tylko 17 dni od omnadrenu myslisz Aleks ze tak bedzie dobrze cos badac jak tak to kiedy mohe sprobowac zalatwic tamox ale niewiem czy sie uda





Zmieniony przez - pawelblacha87 w dniu 2021-10-28 16:56:50

Zmieniony przez - pawelblacha87 w dniu 2021-10-28 16:59:44

Zmieniony przez - pawelblacha87 w dniu 2021-10-28 17:01:00

Zmieniony przez - pawelblacha87 w dniu 2021-10-28 17:26:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1809
Teraz wiadomo pdzy hcg napewno blok jest jeszcze wiekszy ale.mozliwe ze przy takiej ilosci testosteronu az tak mnie zablokowalo robic jKas dawke uderzeniowa po hcg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205594
Jesli brales przez caly czas clomid to lh powinno byc wysokie

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 75 Wiek 37 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1235
Daj znac czy cos rusza


Zmieniony przez - Htz1234 w dniu 2021-10-29 11:40:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1809
To co teraz robic skoncze hcg w poniedzialek to bedzie 15 dni od zastrzyku a wziolem je po to zeby przeciagnac tez czas trwania omnadrenu i ruszyc troche jadra kiedy wchodzic z clomem zeby juz bylo dobrze jak uda mi sie zalatwic tamox to dorzucic robic jakies badania


Bylem dzisiaj u psychiatry i powiedziala mi ze puki nie rusze testosteronu to bedzie lipa dala mi.leki na stany lekowe juteo mam psychoterapie ale klucz to dzwignac tescia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 112 Napisanych postów 544 Wiek 36 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 20272
mówiłem o tym cały czas o tym testosteronie, to jeden ,,znaffca'' forumowy co obserwuje go od dłuższego czasu jaki ma niski poziom wiedzy, ale umie ładnie to ubrać w słowa sie upierał nad lekami wpierw. Ogarnij hormony może nie będzie trzeba leków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1809
Moze ty podpowiesz czy jeden strzal omnadrenu mogl mnie tak zablokowac i jak to ugryzc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 112 Napisanych postów 544 Wiek 36 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 20272
Powiem szczerze, że nie wiem, nigdy się nie odblokowywałem i nie posiadam wiedzy na ten temat, ale nie przejmuj sie wszystko jest do ogarnięcia. Warto może zrobić USG jąder, rezonans przysadki. Musisz znaleźć dobrego lekarza lub jak masz kasę może znajdź kumata osobę żeby pomogła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205594
Jak juz wbijasz HCG to wbij je 4 x po 2500 iu co 3 dni a pozniej zbadaj testa,estro i prolke i wklej wyniki.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problem z libido, testosteron na dnie, 5 lat po cyklu

Następny temat

Badania do odczytu

WHEY premium