SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poskładac człowieka po nieudanych cyklach bez odbloków w młodosci

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 4957

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ej MIHAU rob tak jak ci knife napisal , a wogule jezeli cisniesz tak jak piszesz ze silka mma worek silka mma sramto tamto to ja nie wiem jak ci moze nie spadac smalec?

jedyna opcja ze jestes twixozerca , zacznij od diety , poczytaj o roznych dietach i sam zdecydoj jaka ci najbarddziej odpowiada , ja nie wiem za wiele o redukcji bo mam gen co redukuje mnie sam i osoby w moim otoczeniu ale wiem za to ze wszystko zaczyna sie od michy jak ja sobie dostosujesz do tego co robisz kazdego dnia i proste masz za malo kcal w stosunku do tego co robisz to malejesz a jak masz za duzo to rosniesz do tego potem dochodzi jakosc kcal itd itp ale o tym sam juz sobie poczytaj i pamietaj ze efekt diety to sie sprawdza po miesiacu minimum ! takze zagryz sie na jakas i cisnij miecha po czym looknij efekty jol!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 265
Rozumiem,, czyli poprostu musze zaczac od podstaw a nie od konca dziekuje....
duzo pomogło mi to zrozumiec co robie zle...
A co zrobic z Hdrol bo jestem w trakcie jego jedzenie nie moge ot tak sobie przerwac... ? Dokonczyc i odblok sklepowy np Anabolic Inovations ... ? Saa odstawie ponoc EC to i tak gow.... wiec chyba robie sobie dobrze nie ruszajac tego....

Mieszkam w Grays , UK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 265
Tak to było to wieczorem jadłem ziemniaki puree i chleba wiec pies pogrzebany w diecie... musze ogarnac diete i odczekac miecha... jak mi idzie... tylko co z tym Hdrol
Dziekuje ...

Mieszkam w Grays , UK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sluchaj wszystkie te ph czy tam saa to takie podkrecacze jak redukujesz dobrze (dobry trening + dobra micha + cardio) to i szybciej zredukujesz niz na sucho , a jak cisniesz odwrotnie to i leci odwrotnie ..

przeczytaj dzisiaj o diecie jakiejs zakup miecha ryzu przypraw zielsk wszelakich i dojedz do konca jak juz zaczales ..

tak ja bym zrobil..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 587 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6059
co do tych srodkow hdrol to ci nic niepowiem bo nigdy takich zeczy niebralem i nawet niewiem co to jest
diete to poczytaj sobie w dziale odzywianie, jak ktos za ciebie ulozy diete a ty nikemasz otym zielonego pojecia to dlugo niepociagniesz na diecie lub bedziesz ja tak partolil ze wyjdzie tak jak bys byl bez diety
masz kilka mozliwosci LC, niskie tluszcze, nisko bialko itd kazdy musi cos pod siebie dobrac tzn talka na ktorej wytrzyma i bedzie mial progres, jedyne co ci moge doradzic to na poczatku lec na bilansie zero jak wyczyscisz diete ze smieci juz to ci da jakis efekt a puzniej powoli co dwa tyg czy ile tam trzeba bedzie ucinaj kal, ale nierob duzego minusa tylko powoli, jak utniesz zabardzo kal to polecisz z miesnia a smalec zostanie zwolini ci metabaloizm be3dziesz jakdl jak wrobelek a poleci miesien a nie tluszcz, wiec wszystko powoli i z glowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 265
Szanowni Panowie. Dziekuje serdecznie wszystkim za unaocznienie mi moich niescisłosci i głuposci.. Załuje ze nie moge obdzielic wszystkich Sogami ktorych zaraz wymienie bo probowałem ale wyglada na to ze moge dac jednego . wiec podziekuje słownie jak na kulturalnego mezczyzne przystało ...
Podziekowania dla Knife , Flex 1976 , Aptekarz UK , Superman , i przedewszystkim MICOOLAI! , bo to on podszedł do sprawy najbardziej rzeczowo logicznie i zrobił to co było zamiarem tego postu , Pomogł mi odnalezc własciwa droge... Zreszta wole bardziej naturalnie niz sie stumulowac... bez potrzeby (Knife mowił to samo)
Panowie czy po otrzymaniu odpowiedzi na nurtujace mnie zagadnienie mam poprosic moderatora zeby zamknoł post czy nic nie robic...
Dzieki chłopaki teraz rozumiem ze to nie o to chodzi zeby makaron i chleb był na testosteronie... DIETA ! CWICZENIA>>
Szacunek



Mieszkam w Grays , UK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 265
Dzieki Blax to bardzo wazna uwaga . z działu doping zamieszkam raczej na dziale dieta...


Czerpać wiedzę innych jest madrościa

Mieszkam w Grays , UK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 265
Prosze Pana moderatora o to co normlanie sie robi po otrzymaniu odpowiedzi na załozony Post , kasuje zamyka.. Edytuje nie jestem pewny ale temat uwazam za zamkniety zajmuje sie własnie czytaniem o dietach ...

Mieszkam w Grays , UK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16062
Nic się nie robi, skończ już pisać, koniec tematu. (Już nic nie pisz)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

testosteron + clenburexin

Następny temat

masteron opinie

WHEY premium