SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Porady kosmetyczne i dermatologiczne

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9704

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 651 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11980
Pojedyńczych, byłem u dermatologa który polecił mi ten zabieg. Bede go robił co 3-4 tygodnie od 3 do nawet 10 zabiegów, doktor mówił że każdy inaczej reaguje na to, jedyny warunek jest taki że nie można być opalonym. Co o tym sądzisz rzadko wychodze na słońce, opalony nie jestem i nie wiem czy jest jakieś ryzyko gdybym poszedł na ten zabieg już za tydzień, doktor mówił że sam mam zdecydować może być za tydzień czy nawet 4 pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134
Do Majkelox.
Osobiście zaczekałbym do jesieni. Słońce trochę zbyt mocno przygrzewa.
Do usuwania pojedynczych rozszerzonych naczynek najlepiej zastosować laser neodymowo-yagowy, nie IPL!

P.

Udzielam profesjonalnych porad kosmetycznych i dermatologicznych. Specjalizuję się w trądziku.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 207
Znamię Beckera Czy jest jakiś sposób na rozjaśnienie tego W te wakacje opaliłem to przez przypadek :( Jeden dermatolog powiedział mi ze z tego opalenizna nie schodzi czy coś w tym stylu Sam zauważyłem ze coraz jaśniejsza mam skórę a na znamiu tak jak było ...A wiec pytanie moje czy da się to jakoś rozjaśnić

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23
Witam korzystając z okazji mam 2 pytanka .
1.Kupiłem żel domycia twarzy przeciwtrądzikowy , oczyszczający ile razy go stosować rano i wieczorem ??
2. Trądzik mam już ok 3 lata (teraz mam 18 ) Kiedy zwykle to mija?? Czy jest jakiś wiek w którym te zmiany zwykle znikają ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 224 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3333
witam ja ma potówki na głowie kiedy je wycisnę w tym miejscu nie rosną mi włosy a teras zaczęły wypadać macie jakieś rady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134
Do Skrzypek17.
Znamię Becker’a jest uważane za znamię o łagodnym charakterze. Lasery wydają się być skuteczne w eliminacji lub zmniejszaniu hiperpigmentacji.

P.

Udzielam profesjonalnych porad kosmetycznych i dermatologicznych. Specjalizuję się w trądziku.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134
Do poczta18.
1. Najlepiej dwa razy w ciągu dnia. Jeśli żel będzie zbytnio przesuszać to tylko raz dziennie (najlepiej na wieczorem, a rano ciepłą wodą).
2. Można przyjąć za taką granicę 25 lat (wtedy organizm ludzki przestaje się rozwijać). Lecz tutaj nie ma reguły ponieważ trądziki spotykamy nawet u osób o wiele starszych.

P.

Udzielam profesjonalnych porad kosmetycznych i dermatologicznych. Specjalizuję się w trądziku.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94
czy stosowanie codziennie żelu na włosy może powodować łysienie ?
i co stosować na pierwsze oznaki łysienia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 378
Wągry na twarzy a na plecach wągry plus jakies syfy z czyms białym ropa? w srodku. Jak sie ich pozbyć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 154 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7720
na Twarz polecam zabiegi u dobrego dermatologa jesli nie ma tradziku bedzie jak nowa plus zmiana srodkow myjacych na delikatne, krem z wysokim filtrem 50+ chociaż na jakis czas, Cicaplast i krem nawilzajacy jesli potrzeba

na plecy najlepsza jakas masc od Dermy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Guzek na szyi

Następny temat

Kreatyna??

WHEY premium