SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Porada-wybroczyny

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 694

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 59 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 685
Witam wszystkich, kiedyś zakładałem kilka tematów i ogólnie rzecz biorąc raz w roku wchodzę na cykl 4-5 miesiecy sam testosteron cypionat w dawce 250-400mg, cel cyklu jako lepsze samopoczucie lepsza regeneracja, i wszystko jest ok ale teraz mnie zmartwiła jedna rzecz i nie wiem czy to ma związek z tym czy tez nie ale do rzeczy:
Tydzień temu poleciało pierwsze 300mg i dzisiaj przypadkiem zauważyłem że na wysokosci kolana od wewnętrznej strony mam taki placek i wygląda jak wybroczyny, takie ciemno fioletowe, i tak sie zastanawiam i trochę martwię czy to może jakieś zakrzepy czy co to jest.
Podejrzewałbym że moze uderzenie ale przypominam sobie ze przy ostatnim cyklu miałem podobne i nie mogłem skojarzyć skąd to i prawdopodobnie znikło gdy zakonczyłem cykl( ale na 100 proc nie jestem pewien) dopiero teraz połączyłem fakty. Ale co to moze mieć wspólnego z teściem? I tak szybko? Czy się martwić tym?
Zastrzyki idą raz w tygodniu w pośladek. Dołączam foto. Proszę o pomoc.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94824 Napisanych postów 364817 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670177
Może się uderzyłeś? Jak masz takie tendencje poszukaj jest kilka środków które pomagają rutyna,diosmina itp

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 216 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10246
Sprawdź wątrobę, alt, ast, alp, ggtp, bilirubina.

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 59 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 685
Witam panowie, uderzenie wykluczam bo pamietam ze przy poprzednim cyklu t było w podobnym miejscu i mnie to zastanawiało co to jest bo gdybym sie uderzył powinno to boleć a nie boli. Wątrobę zbadam bo coś tak ostatnio jakieś wieksze gazy itp. Nie zaszkodzi zrobić badań. Ale tu coś w necie (Ostatnie zdanie)znalazłem to moze nie ma sie co martwić i przerywać dopiero rozpoczętego cyklu.

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 216 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10246
Dlatego napisałem Ci żebyś sprawdził wątrobę. Takie wybroczyny, siniaki itp. Pokazują sie przy chorobach zwiazanych z wątroba. Moze tez występować problem z krzepliwością krwi wiec mozesz tez sprawdzić czas protrombinowy. I pełna morfologia.

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 59 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 685
Te wszystkie badania co mówisz to zrobić teraz? Czy przerwać cykl odczekać jakiś czas i dopiero zrobić? I chyba należakłoby przerwać cykl bo zeby jeszcze jaki zakrzep się nie zrobił czy coś podobnego, może panikuje ale z takimi sprawami to chyba nie ma zartow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 216 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10246
Zrób badania teraz. Tak te wszystkie, wtedy będziesz widział czy coś złego sie dzieje z wątroba. Nie schodź z cyklu, poczekaj na wyniki. Jakieś orale lecą? Albo leki, przeciwbolowe, nlpz?


Zmieniony przez - s0pel w dniu 2023-03-25 16:53:08

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 59 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 685
Witam Panowie ponownie, zrobiłem badania, więc wątroba morfologia jest ok, tylko monocyty są podniesione norma do 10 a mam 11.4, ten siniak czy jak to nazwać zniknął , tydzień temu przerwalem cykl, no nic teraz pozstaje znów podać cypionat i zobaczyć czy znów się to pojawi .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 216 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10246
Wklej te badania tutaj, tylko usuń/zaslon dane personalne.
Pisałem żebyś nie schodził... badania robiłeś będąc na cyklu czy juz po zejsciu?


Zmieniony przez - s0pel w dniu 2023-03-31 22:07:22

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 113 Wiek 33 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4369
Idź się przebadaj do chirurga naczyniowego. Usg żył głebokich i płytkich nóg, koszt pare stówek. jeśli masz jakiś zator to lepiej to wiedzieć niż żyć w niepewności. Mam coś podobnego, tyle że ja mam tam pęknięte naczynko, Ty masz już opuchlizne jakąś. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 59 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 685
Wiem że zawsliłem sprawę bo mówiłeś żeby nie schodzić ale się wystraszyłem, to był jeden zastrzyk 300mg testo cypio, po tygodniu od ostatniego zastrzyku zrobiłem te badania i zasadniczo po tygodniu ,,siniak” zszedł , a jestem przekonany że to nie od uderzenia a od teścia, raczej ja sam i jako w rodzinie nikt nie miał tendencji do takich rzeczy , myślę że dzisiaj ponownie dam 300mg plus bede podawał acard i rzecz jasna wszystkie witaminy. Będę obserwował nogi, jeśli znów się to pojawi to przerwę cykl całkowicie i udam się na jakieś poważniejsze badania. Dołączam badania tylko chyba zawaliłem bo oisaliście o krzepliwosci badaniu.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl na wiosnę

Następny temat

Glutation

WHEY premium