SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poprawa wzroku

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 30395

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 35 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1174
Dlaczego trzeba stosować po 5 latach? Domyslam się,że nie przyniosło by to efektu. Ten preparat po prostu oczyszcza naczynia krwionośne w oku, małe naczynka w oku i nie tylko w oku z tłuszczu przez to siatkówka jest lepiej odżywiona i taki osobnik lepiej widzi. Można kupić dużo podobnych specyfików w aptece bez recepty o pododnym działaniu. Co więcej może tkwić w tej naleweczce nie mam pojęcia. Co do naturalnej korekcji wzroku to jest to możliwe, ale nie jest to takie "hop siup", jestem w trakcie ćwiczeń i wyniki są różne, potrafię na krótki czas przywrócić sobie wzrok, ale problem leży też w płaszczyźnie psychicznej. Okuliści zawsze będą patrzeć krzywo na takie rzeczy, zresztą w wielu dziedzinach nauki tak było i pewnie nie raz tak będzie. Wiele osób próbowało naturalnie poprawić sobie wzrok i wielu ma negatywne opinie na ten temat bowiem tam potrzebna jest bardziej koncentracja i psychiczne nastawienie niż same pobudzenie i wzmocnienie mięśni wewnętrznych i zewnętrznych oka. Zainteresowanym mogę coś pomóc, podac jakieś materiały, własne doświadzcenia, jestem coraz bliżej, ale mimo wszystko jest to cholernie trudne. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
<z zaklopotaniem sprawdza nazwe działu>

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1966 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23192
Zynek,a masz cos moze na tzw "mety - floaters" w oku?Bylem z tym u 3 okulistow i twierdzili,ze trzeba nauczyc sie z tym zyc.Problem w tym,ze to czarne badziewie stale sie rozrasta i jakos przepisane krople i "mocniejszy' wapn mi nie pomogl.Mialy niby obkurczyc w jakis sposob te zwyrodnienia,ale raczej nic z tego nie wyszlo.Gdzies czytalem,ze ostatecznym wyjsciem jest operacja - hmmmmm jakos ta perspektywa mnie nie cieszy

Dopóki żyję dopóty walczę,
dopóki walczę dopóty jestem człowiekiem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 35 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1174
Szczerze mówiąc nie wiem o czym piszesz,nie miałem nigdy z tym do czynienia, ale u mnie nie ma żadnych innych dolegliwości oprócz krótkowzroczności.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 60 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 892
zna ktoś jeszcze inne przykłady poprawy wzroku lekami pochodzenia naturalnego???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
Temat byl tak dawno ze nie pamietam czy wpisywalem Klarin. Wiec wpisze.


Klarin.

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 35 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1174
Klarin jest tylko suplementem diety,samo w sobie nic nie daje.Jest jeszcze ProWzrok i inne.Można je kupić w aptece bez recepty.Mi udało się zmniejszyć wadę przez ćwiczenia,ale życie w ciągłym pośpiechu sprawia,że na nic nie ma czasu.Te wszystkie ćwiczenia to prawda tylko ludzie nie potrafia czytać ze zrozumieniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 60 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 892
możesz podać skąd mogę wziąć te ćwiczenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 35 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1174
Lepiej kupić książki Batesa o poprawie wzroku,ewentualnie jakiś kurs ale to za drogi interes.

Ze stron to np.
http://cialopodkontrola.republika.pl/bates.html
http://www.oko.info.pl  Strona wg mnie co najmniej*****owa,są tam ćwiczenia
http://www.smutko.pl Strona autora jednej z metod
http://www.akasha.com.pl podobne j.w

Trzeba wiedzieć,że tu nie ma tak jak na siłowni.Sam musisz eksperymentalnie poznać co najlepiej Ci pomaga.Wkrótce napiszę więcej,bo nie mam w tej chwili czasu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 734 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25376
Zynek a jakies postepy notujesz?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Leczenie żylaków powróżka nasiennego

Następny temat

Poprawa wzroku

WHEY premium