SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ponowna przymiarka do pierwszego cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3865

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3618 Napisanych postów 36547 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260934
tam jest clen, oczyszcisz sie z metabolitow i uklad stanie ladnie na nogi, bynajmniej powinien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1623 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25550
A co w takim badz razie z clomidem? W ogole zrezygnowac? I jak brac nolve? Wole profilaktycznie zapobiec gino bo czuje ze moge miec predyspozycje patrzac na moje cycki;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1623 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25550
Sry, ze troszke spamuje, ale wiecie, chce miec wszystko zapiete na ostatni guziczek nawet kosztem bycia troszke upierdliwym ;)

Jak wroce z pracy to wykupie abonament bo widze, ze mi sie skonczyl.

To jak z ta nolva i clomidem?

W czasie cyklu jakie odzywki stosowac? Po cyklu mam juz przygotowana 2 konkretne staki kreatynowe.

Co z gainerami? Mam ich 12 kg, duzo wegli w kazdym. Brac w czasie czy raczej sie wstrzymac?

Trening planuje 3 x silownia 2/3 x SW i jakies bieganie w wolnych chwilach. Brzuch katowal bede codziennie.

Zmieniony przez - rev84 w dniu 2007-04-26 11:10:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2398 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43471
nolve wrzuc dopiero w razie pierwszych objawow gino

w czasie cyklu omega3,cynk,zestaw witamin i mineralow,dobre bialko

gainery sobie daruj zainwestuj w czyste bialeczko

me,myself and steroids


www.mwk-chelm.eu 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1623 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25550
YYy, gdzie sie podziala opcja wysylania sms'a jako forma placenia za abo? Bo cos nie moge znalesc :/

Co do cyklu to juz mam w domku:
20 ml prop Unichem - 1 ml/100 mg
25 ml Winstrol Zambon 1 ml/50 mg

Jak to rozpisac?

1-6 prop 100 mg e2d (przyznam sie szczerze, ze namowiliscie mnie na tego propa ;))
1-7 wino 50 mg e2d

Co do odbloku to nie wiem jak ma sie sytuacja w przypadku takiego cyklu.
Napewno chcilbym stosowac nolve odrazu cyklu bo mam juz lekko odstajace sutki i nie chcialbym aby to sie powiekszalo. W jakich ilosciach przyjmowac?

Clomid kupywac czy nie? Bo e-lite np. rozpisal odblok bez.

Do tego planuje dokupic bialko, staki kreaytnowe po cyklu juz mam, glutamine, glukozamine, cynk, jakas mutliwitamine. Cos sie jeszcze przyda?

Jakimi iglami sie kluc? 0,8 mm? Kluc sie naprzemiennie czy tego samego dnia? Czy jest roznica o jakiej porze sie kluje? Bo szczerze mowiac najbardziej by mi pasowalo wieczorkiem przed spaniem.

Mam nadzieje, ze jeszcze was nie zameczylem swoimi pytaniami ;)

Z gory dzieki za pomoc

???

Zmieniony przez - rev84 w dniu 2007-05-02 22:59:49

Zmieniony przez - rev84 w dniu 2007-05-03 22:44:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1592 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10551
staki kreaytnowe po cyklu juz mam, glutamine, glukozamine, cynk, jakas mutliwitamine. Cos sie jeszcze przyda?
tak , omega 3 , i cynk...

Jakimi iglami sie kluc? 0,8 mm?
0,7 w udo wystarczy
Kluc sie naprzemiennie czy tego samego dnia? Czy jest roznica o jakiej porze sie kluje? Bo szczerze mowiac najbardziej by mi pasowalo wieczorkiem przed spaniem.
nie ma różnicy o której porze.kłuj się tego rsamego dnia , propa nie mieszaj z winem.

haters gonna hate...
lovers gonna love...
i love haters <3

Najlepsze przed Tobą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1623 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25550
Powracam ;)

Wczoraj dokonalem pierwszych injekcji. Mialem bic w dwa uda, ale w zwiazku z tym, ze na treningu tak mi okopali lewe udo, ledwo chodze, wybralem prawe udo(prop) i lewy bark(wino)

Poszlo calkiem niezle, tylko rece sie troche trzesa hehe i jest problem z aspiracja, ale wydaje mi sie ze to kwestia wprawy. Udo i bark nie ukrywam boli, ale moze jest to spowodowane tym, ze dosyc szybko wbilem(injekcje trwaly jakies 15 sekund) i tloczek troche ciezko i nierwono chodzil wiec zdazaly sie takie szarpane ruchy. Mysl, ze jeszcze mam wykonac tych strzalow ponad 40(chociaz nie wiem czy nie zmiejsze do 20 wina) troche mnie przeraza, ale jakos chyba dam rade.

Teraz mam pytanko, a raczej kilka pytan:
1. Nolva - od jutra zaczynam brac 10 mg profilaktycznie
2. Zincas forte/multiwitamina(rozpuszczalna do picia)/magnes(tak samo)/omega 3/silmarilon/czosnek w kapsulkach/witamina c(jeszcze jakies witaminy?) - ile tego brac dziennie?
3. Mam problem z barkiem. Jaka glukozamine uwazacie za najskuteczniejsza?
4. Cos na rozstepy zeby nie wyskoczyly. Macie jakies skuteczne masci lub cokolowiek zeby pomoglo.

Narazie tyle, z gory dzieki za odpowiedz.

p.s.
A, jak predko moge odczuc dzialanie tych srodkow?

Heh, pomoze ktos? :/

Zmieniony przez - rev84 w dniu 2007-05-15 14:09:14
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

fina -potrzebuje informacji

Następny temat

nowy cykl

forma lato