SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc potrzebna - trądzik

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22432

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 324 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10064
Pewnie Cie to nie pocieszy ,ale ja mam dokładnie to samo co Ty ,no moze mniej zarostu,i czasami pod nosem cos wyskoczy-mecze sie z 3 lata i nic nie pomaga ,a wlasnie najbardziej w****iaja czerwone kropki ani to jakis solidny prychol coby go mozna było wycisnąć ani mały co zejdzie za 2 dni ,po prostu plama ...
A i chłopaki dobrze prawią zeby nie szarżować z tymi lekami ,nawet jak dermatolog przepisal ,bo rozni bywają -sam chodzę do takiej dla ktorej mowie co ma mi wypisac ... a jak nie powiem nic to daje jakies nowosci,ktore pozwalają mi wierzyć przez pare dni ,ze moja broda sie naprawi

Nie trzeba być większym żeby wygrać ,wygrywali mali.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 360 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4544
pod nosem też to mam niby się Davercinem nie posmarowałem na noc i lekko zeszło z centralnej części brody, tylko troche syfków mi wyskoczyło zakupie ten Cethapil zobaczymy, a w poniedziałek wizyte mam u dermatologa, tak się zastanawiam czy nie zaproponować jej izoteka?co wy na to?

PS. póki co zastosuje Emolium to jest krem do mycia twarzy

Zmieniony przez - cwikla15 w dniu 2008-07-24 13:58:27

Wszystko rób na 100%

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 324 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10064
Na izotek imo za wcześnie.Poproś o jakis słabszy antybiotyk doustny

Zmieniony przez - deimien w dniu 2008-07-24 14:26:27

Nie trzeba być większym żeby wygrać ,wygrywali mali.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 271 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1981
Słuchaj Pietrka. Dobrze prawi. Specjalista w tych sprawach, jakoś modzi tego nie zauważają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 215 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 901
Cetaphilu używaj w następujący sposób. Rozsmarowujesz na twarzy niewielką ilość emulsji, masując przy tym skórę. Następnie dokładnie scierasz resztki suchym płatkiem kosmetycznym.
Potem odczekaj chwilę (10 - 15 minut)i nakładaj lek lub odpowiedni krem, np. Effaclar H. Wyeliminujesz tym sposobem podrażnienia - twoja skóra odpocznie.

Zawsze kiedy piszesz głupie posty Bóg zabija kotka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 360 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4544
ten Cetaphil i Effaclar H drogi jest ?
bo słyszałem razem ok .80zł?

Zmieniony przez - cwikla15 w dniu 2008-07-24 23:19:31

Wszystko rób na 100%

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 215 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 901
Coś około tego. Obydwa są bardzo wydajne.

Zawsze kiedy piszesz głupie posty Bóg zabija kotka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 360 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4544
zaczerwienienia już prawie zeszły, wystarczyło odstawić davercin, a brevoxyl stosowałem tylko na pojedyncze syfki.jestem zadowolony
jeszcze tylko syfki wyleczyć,ale od tego mam antybiotyk w tabletkach i powinno byc git majonez.Dzięki jeszcze raz Pietrek za radę, już dałem wczesniej soga tobie. Pozdro

Zmieniony przez - cwikla15 w dniu 2008-07-26 14:08:29

Wszystko rób na 100%

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4626
O to chodzi, zeby ich nie wyciskać... Najlepsze to wypilić je :P Długo leżec na słonku, opalać się :) Mnie to pomaga :P CZasmi tormentiolem(koszt 8zł) sie posmaruje i jest nawet dobrze^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 31 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 242
No tak 2 bieguny łączą sie- Opalenizna (która na 2 dni przyćmi trądzik) po czym wrócą Ci z potrojoną siłą i jeszcze większe krosty, z Tormentiolem który krostę wyciąga na zewnątrz... 2 kuracje które działają na zupełnie innych zasadach... jak już chcesz je opalić żeby ci one znikły na pare dni to ja bym ci radził na noc nałożyć sobie na krosty maść cynkowa ale nie wyciągający tormentiol
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problemy z Oddychaniem

Następny temat

piegi

WHEY premium