SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomóżcie - początkujący ;-)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1528

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 34
Witam!
To jest moj pierwszy temat i zwracam sie do Was z ogromną prośbą. Niewiem jaka diete zaczac - zaczęłem cczytać o CKD ale tak sie pogubiłem zze koniec, za duzo jak na moja glowwe tego jesti sie jakos połapać nie moge. Moze jakas dietke indywidualna ktoś sporzadzil, jesli by miał ochote i czas.
Zaznaczam ze na siłownie chodze 2 tygodnie już a wiec jestem BYK jak nic ;p. I od dzis zaczęłem A6W.
a to moje wymiary :D:

Waga: 82
Wzrost: 176cm
brzuch: będzie z 95 ( i wlasnie glownie tego chce sie pozbyc)

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
Poczytaj najpierw posty podwieszone (te pogrubione)

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 34
Ok dzięki!. nisetety to jest zbyt skomplikowane na moj rozumek maly, a moze to juz tak pozno ze po prostu nie pracuje? . w CKD prawie wogle nie moge sie jakos skupic, zeby ulozyc plan diety w tym programiku (Exel) trzeba chyba poswiecic z 6 godzin .
Aha dla kazdego kto bylby mi wstanie pomoc to zaznaczam tez ze chodze na silke od poniedzialku do soboty. Codzinnie inna partie miesni robie.
Pozdrawiam serdecznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 218 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5296
hehe, 6 godzin, mnie zajelo z 3 miechy czytania by w miare pierwsza diete ulozyc, a i tak masa bledow byla

pierwsze, to motywacja.. jak chcesz taaaak bardzo dokonac czegos, to trzeba sie poswiecic, wiedza to 80%, jak wejdzie to da sadysfakcje, a potem juz w wiekszosci tylko slodkie uczucie napompowania po treningu :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
Poczytaj jeszcze raz, drugi, trzeci, w koncu zrozumiesz, ze to jest bardzo proste. Najpierw polecam wszelkie posty o ukladniu diety: ckd i na mase by qaz, dieta by tyka, redukcja dla kobiet by niunia. Chodzi o glowne zasady

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 34
no to mnie zaskoczyles Jest jakas rada na to zebym do wakacji (sierpien) wyrobil sobie choc troszke sylwetke przy moim bruzchu i wadze?Jak sadzicie! moze to nie ten dzial ale powiem ze mysle nad HMB i L-carnityna.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
No to najgorzej trafiles Najpierw zajmij sie dieta

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 218 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5296
moim zdaniem, jak podejdziesz profesjonalnie i bardzo intensywnie jesli chodzi o wiedze, a potem i praktyke, to masz 100 % pewnosci, ze zgubiesz duzo do tego czasu, wiem bo sam to wlasnie przechodze :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 34
oki. Damy rade ale to dopiero jutro Teraz to mi powieki z lekka sie zamykaja . Dzieki za rady.!
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 34
duscik - co masz na mysli okreslajac ''wiedze''. Chodzi o ogolna wiedze i kulturystyce, dokladnosc wykonywania cwiczen, dieta?
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 218 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5296
w sumie pierwsze WIARA - musisz uwierzyc ze to naprawde dziala, to cale liczenie tego ile jeszcze w posilkach, pilnowanie sie godzin itd, notowanie seri, ciezaru, umiejetne rozplanowanie treningu itd

po drugie WIEDZA o diecie i treningu, czym wiecej tym lepiej
dieta - co to jest i jak dawkowac ww, b, t w poszczegolnych czesciach dnia, co to jest ig, jak powinnien wygladac posilek potreningowy, jakie masz zapotrzebowanie, jak to wyliczyc, jak rozlozyc posilki..
trening - jakie masz miesnie, ktore cwiczenia je cwicza, jak cwiczyc by faktycznie rosly, jak rozplanowac trening, jakie dni, jakie ciezary/serie... tego jest pelno, czym wiecej wiedzy.. tym wiecej postepu

lepiej sie teraz za to zabrac, niz pocwiczyc bez diety 3-4 miesiace jedynie z jakims podstawowym infem o treningu tracac czas, bo z wiedza to sie zwroci z nawiazka.. bo sie okaze ze przez te 3 miesiace mogles zrobic 3x wiecej w tym samym czasie

no a potem to juz praktyka :>
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wzrost i masa

Następny temat

Białka przed snem

WHEY premium