SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polska vs. Serbia i Czarnogóra . . .

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6584

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
nie awansujemy
to oczywiste
Portugalia i Finlandia grają duzo lepiej od nas
Belgia sie męcz
z Armenią bedą punkty,ale z innymi to nie wiem
jestesmy typowym europejskim sredniakiem,ktory ma przeblyski,ale i glupie wpadki
a z taką grą w ME nie ma czego szukac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2846 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10180
Finlandia gra lepiej ? Gra swoje poprostu ... takie bonusy jak Polska im sprawiła trudno było nie wykorzystać . Dużo lepiej to oni mają w grupie . Belgia męczy się strasznie chyba są w podobnej sytuacji co Polska ... czegoś im brak . Średniak europejski to tak ogólne pojęcie że my właściwie od kilku dobrych lat cały czas jesteśmy na tym poziomie . Były momenty że mogliśmy uważać się za solidnego średniaka z Europy a teraz to niekoniecznie ... chociaż i tak wzbudzamy nadal sporo respektu u rywali . Aż za sporo ... to chyba efekt uczestnicwa w MŚ 02 i 06 .

Africa have Cameroon , Barcelona have Eto'o ... ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Wynik taki jak się spodziewałem

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
Przeczuwałem że będzie remis

Pzdr/

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2846 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10180
w ankiecie też zagłosowałem na remisik ... to było do przewidzenia . Zwycięstwo byłoby czymś za pięknym a porażka nie do przebolenia . Jest remis choć śmiało można było to wygrać . Kluczowy był słupek Żurawskiego ... zamiast 2:0 stało się 1:1 ehhh .

Africa have Cameroon , Barcelona have Eto'o ... ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
Wczoraj miło zaskoczył mnie Lewandowski Zagrał jeden z najlepszych meczy w kadrze, walczył, ładnie operował piłką, wyglądało to naprawde dobrze Na pochwałe zasługuje cały zespół za wyjątkiem dwóch środkowych obrońców i Żurawskiego. W 2 części pierwszej połowy i do momentu straty bramki graliśmy naprawde dobrze, nasze akcje miały polot i rozmach. Golański włączał sie do akcji ofensywnych, Żewłakow też w mniejszym stopniu ale jednak, Lewandowski odbierał i rozgrywał, Radomski nieźle do straty gola później wysiadł, Krzynówek pare razy ruszył w starym dobrym stylu, Jeleń szybki jak wiatr ciągna raz za razem prawą stroną, Matusiak ładnie się zastawiał, przytrzymywał piłke strzelił gola i ładnie wyłożył piłke Żurawskiemu, którego 2 razy poszukali partnerzy ale on niestety nie wykorzystał ani jednej sytuacji, a i tez był średnio aktywny jak na niego. Serbowie nie grali nic ... tylko długa piłka z głębi pola na napastnika, na tym poziomie nie powinno sprawiać to naszym stoperom żadnych problemów, ale 2 razy sprawiło i raz Zigic stanoł sam na sam z Kowalewskim a za drugim razem Jop źle obliczył lot piłki zaspał Wasilewski i padł gol po dobitce. Powinniśmy wczoraj wygrać, a zremisowaliśmy po indywidualnych błędach.

Jestem zaskoczony dwoma wypowiedziami, wydawało mi się poważnych unserów

etam ja nawet nie będe patrzał na naszych włącze sobie meczyk Francja-Włochy tam "pewnie" będzie lepsze widowisko
----------------------------------------------------- BeeV

szkoda ze zremisowalismy wolalbym porazke i 0 pkt na naszym koncie...Teraz znowu odzyja slepe nadzieje w Polska Reprezentacje a tego juz mam naprawde dosc...trzeba wstrzasu i tyle...to co bylo wczoraj to pikus do tego co mozna jeszcze zrobic...
------------------------------------------------- pio_87

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 301
Hmm gralismy z Serbia a nie z Serbia i Czarnogóra :P a co do opini zgadzam sie z poprzednikiem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
Polska zagrała duzo lepiej niż w meczu z Finlandią
Po grze widać było, że Polacy zasłużyli na zwycięstwo. Słupek Żurawskiego, akcja Krzynówka i Jelenia --> zabraklo zimnej krwi i troche szczęścia.
Serbowie wywieźli z Warszawy 1 punkt i mają łącznie 4, przy jednopunktowym dorobku Polaków.
Myśle, ze w następnych meczach będzie jeszcze lepiej.

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2846 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10180
w następnym meczu Polska rozwali Kazachstan 5:0 i wróci do gry na dobre o awans

Africa have Cameroon , Barcelona have Eto'o ... ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
za wysoko cenisz Polaków

ale z Kazachstanem trzeba wygrać, innego rozwiązania nie ma

Zmieniony przez - KafarXXL w dniu 2006-09-07 15:35:00

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UWAGA !! Euro 2012

Następny temat

Wokół reprezentacji: Obłuda mediów

WHEY premium