SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poleciało troche soku

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4442

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7725
lodzianin1
Wasyl__
Takie igły to w barki a nie dupsko. Ciesz się ze stanu zapalnego nie masz. Ja jak wbilem w udo 0,6x35 przypadkowo nie calą to tydzień kulałem taka h**nia się zrobila. W dupsko to co najmniej igła siódemka.




Zmieniony przez - Wasyl__ w dniu 2017-12-21 20:44:54


głupoty piszesz ja koncze 2 pudełko igieł 25 mm i bije tylko barki/pośladki i żadnego problemu nie ma






Czyli wychodzi na to ze za szybko wp*****lam soczek :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To widocznie moje mięśnie ud nie lubią krótkich igieł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94953 Napisanych postów 364938 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670523
Wasyl__
To widocznie moje mięśnie ud nie lubią krótkich igieł.


moje uda nie lubią żadnych igieł , zrobiłem może z 15 max 20 iniekcji w uda i zawsze był dyskomfort
pośladki i barki idealne , tyle lat bicia i praktycznie bez zrostów
ale nigdy nie używałem dużych igieł max 7 ,od ładnych kilku lat 6
ostatnio 25 bo akurat takie zamówiłem a tak to 25 lub 30
po nabraniu w pompke wkładam pompke na trochę pod ciepłą wodę ,sok łapie wyższą temp i łatwiej się wtłacza przez cienką igłę

uda mi nie lezą totalnie , za dużo zył na nogach jak dla mnie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja od tamtej pory tez juz nie bije w uda. Lecą tylko barki. Różnica niesamowita w komforcie wbijania. Tylko jakoś ciężko mi złapać pompke do zrobienia aspiracji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21805 Napisanych postów 71361 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576041
U mnie propek Platinium raz tłoczyłem 0,5 x 25mm ale też 1,2 x 40mm ...jak nie było nic pod ręką a 'samopoczucie' nie pozwalało podjechać nawet do najbliższej apteki ...do tej pory mam jeszcze blister 4sztuk który mnie straszy

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94953 Napisanych postów 364938 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670523
jakies tam kilka strzałów też waliłem jakimiś zapałkami
jak brakło igieł normalnych

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3985 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Wasyl__
Ja od tamtej pory tez juz nie bije w uda. Lecą tylko barki. Różnica niesamowita w komforcie wbijania. Tylko jakoś ciężko mi złapać pompke do zrobienia aspiracji.


A ja co mi sie jeszcze pare miesiecy temu nie miescilo w glowie, przy bicu w poslad w ogole nie aspiruje. IMO to wiecej problemu niz korzysci. Poszarpiesz tam wszystko, a koniec koncow wbijesz nie tam gdzie probe robiles.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21805 Napisanych postów 71361 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576041
Spróbujcie w najszerszy lub kaptur powbijać to wtedy pogadamy

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7725
Ja zawsze aspiruje wole miec pewnosc :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21805 Napisanych postów 71361 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576041
To pewnie przez dres albo dzinsy też nie wbijeałeś pfff

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol- duże dawki

Następny temat

Cykl :) TEST ENAN + Deca MIX + oxandrolon

forma lato