SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pogrubienie dla Xero

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3111

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Właśnie - jakby mi nie chcieli dąć bolda to bym olał i działał dalej - a tak - wg mnie to brak honoru

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7832 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 81052
Nie no pewnie, jaaaaasne, oczywiscie, jacy wszyscy "czerwoni" lub "grubsi" skromni sa A jak wy sobie chcecie

Wchodzcie i glosujcie na mnie sog w kazdym dziale https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=51715 

Moderator na emeryturze.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o braku skromnosci i nagminnym zuchwalstwie niektorych grubasow i czerwonych to moznaby wiele mowic...
pozdrawiam

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=40754 glosowac na TAK
daruje sobei komentarzu o zydkach(tak jak Brutus chcial)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Maniaq chyba nie pijesz do mnie? raczej nie mam sobie nic do zarzucenia ale może - jak są zastrzeżenia to wezmę pod uwagę

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lucek co do Ciebei to niemam zadnych zastrzerze, a wręcz przeciwnie powinienes zostac podwojnie pogrubiony!!!
ni no seryjnie jeszcze niewidzialem nikogo tak oddanego sprawie jak Ty
pozdrawiam

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=40754 glosowac na TAK
daruje sobei komentarzu o zydkach(tak jak Brutus chcial)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 7435 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26133
a ja widzialem jeszcze tak oddanych jak lucek, nie umniejszajac rzecz jasna jego osobie, bo rzeczywiscie nie ma sobie, przynajmniej z tego co tu zaobserwowalem, nic do zarzucenia

"POZWOL MI ZWYCIEZYC, A JESLI NIE ZDOLAM, POZWOL MI BYC DZIELNYM W MEJ WALCE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Chciałem poruszyć temat tego za które działy przyznaje się Boldy, wiadomo że oznacza to status doradcy na foum a przeciez doradca jest d tego by dzielić się swoją wiedzą z tymi którzy jej potrzebują i tacy ludzie udzielają się na forum ale jako że nie udzielają się w "trzonowych" działach nie przysługuje im prawo do bolda, moim zdaniem tacy ludzie jak Xero jak najbardziej zasługują na pogrubienie gdyż pomagają oni tym którym niekoniecznie zależy na rozpisce cyklu czy na przygotowaniu treningu. Ja głosuje na TAK!

"W cierpieniu rodzi się mądrość pozwalająca docenić piękno zycia"

*Członek Mafii SFD*
*Etatowy spinacz do papieru w drukarni w Wąchocku*
Pozatym: Robię projekty katedr i domów, gram w międzynarodowych super produkcjach, anonimowo działam charytatywnie, staram się nie dopuścić do III wojny światowej, podrywam laski i uczę się czytać....

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7832 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 81052
SG

"Trzeba się urodzić albo królem, albo głupcem..."

Moderator na emeryturze.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ortografia

Następny temat

Prosze o zdjęcie moda !

WHEY premium