SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poddajcie weryfikacji ową rozpiskę.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7257

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 389 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22061
chodzi o odblok i dawki dodatkow a koksik lepiej inny dobrac chyba ja bede bral z propem i trenem
lifter a co myslisz o braniu 100mcg rano na raz czy nie bedzie jakis nieprzyjemnych efektow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Uriel od 11 lat sie tym interesuje, na necie jestem z 5 lat to te wszystkie strony co ja odwiedzilem to juz dawno zapomnialem...
Na kilku bylem nawet approved source

Na samym sfd jestem ze 3 lata.

100mcg z rana to duzo w cholere nie wiem czy bym sie skusil na to, a 2 ze tarczyce mozna zablokowac biorac t3- kiedys pokazywali caly material jak sie w hollywood odchudzali na t3 non stop i potem do konca zycia na syntetyku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Czyli rozumiem, że w UK jesteś Personal Trainer?

Pewnie tak skoro Cię to aż tak wciągnęło.

Ja się intersuję - no właśnie w chwili obecnej niczym już. Próbuję normalnie żyć. ... bo ciężko jest chwilami.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
NIe w UK mam fime prywatna i razem z missy i 3 pracownikami ja prowadzimy, niestety to sie wiaze z brakiem czasu, czeso zapalu na trening i odpowiednie jedzenie
Niestety zycie nie jest bajka...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 389 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22061
a pozostala dawke kiedy najlepiej brac zalozmy ze w szczycie bede walil 100mcg to 50mcg rano przed sniadaniem a pozostalosc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
ja biore np 25mcg rano jak wstaje kolo 7mej i potem kolo 16tej wiec pewnie tak samo z tym zemoze cie tak zamolic ze ci efedryna nie pomoze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 389 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22061
a brales moze dawke do 12,5mcg w cyklu masowym (ok 12 tyg) interesujom mnie efekty bo przeciez taka dawka nie blokuje i mozna leciec na calym cyklu i czy roznica z t3 i bez jest zauwazalna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Bralem na masie 12,5 i 25mcg, na 25mcg nie tyjesz tak w tluszcz jak sie mozna spodziewac z tym ze ja robilem aeroby do tego.
Pamietaj tez ze po jakims czasie dana dawka nie bedzie robic takich samych rezultatow jak na poczatku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Aha ty chyba nie chcesz tego brac co? W profilu masz napisane ze masz dopiero 17lat?
Na co tobie t3?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 389 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22061
niedlugo zaczynam cyklona a t3 potrzebne mi do zrzucenia dosc sporej ilosci tluszczyku w krotkim czasie wybralbym dnp w paru parodniowych cyklach ale niestety nie mam dostepu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

najlepsze w tabletach

Następny temat

W sumie Omka...

WHEY premium